Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy Oroszország precíziós csapásaiban csak egyetlen ember halt meg?

Figyelt kérdés

Oroszország megint úriember módján járt el,csak az erőműveket lőtték szét,az ukrán embereket megkímélték.



[link]



A NATO Szerbia bombázásakor több ezer embert ölt meg,kb ugyan ilyen eredményeket elérve.



Mi a véleményetek?



2022. szept. 11. 22:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%
Szovjet testvéreink mindenben a legjobbak.
2022. szept. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Darius- ***** válasza:
41%
Épp most ismerted el liberális testvérem, hogy a NATO emberei tomeggyilkosok.
2022. szept. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
10%
2022. szept. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
28%
A nato háborús bűnös gyilkos!
2022. szept. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
Mondom én, hogy propaganda nap van :D
2022. szept. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
33%
Na, végre kiírtad, köszi:D
2022. szept. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
30%

6.

Most hogy beirtál, már az

2022. szept. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%

Egyemismeg a drága oroszokat, szétlőtték a polgári áramellátás nagy részét, - meg eddig amúgy fél Ukrajnát - félk Ukrajnában nincs áram, és kijelentik, hogy micsoda kíméletesség van.


De persze én propaganda-hívő vagyok! Nem úgy, mint ti! Egy egyszerű Telegram poszt lehozza, hogy csak egy ember halt meg egy polgári infrastruktúrát ért támadásban, és úgy cuppogtok Putyin farkán, mint egy elit k.rva.


És persze, mindenki más agymosott propagandafigyasztó, aki a híres-neves Telegramon száguldó magánvéleményekből érkező objektív híreket kétségbe vonja. Ti nem. Ti a színtiszta, desztillált igazságot fogyasztjátok, mert éleslátásotokat nem tompítja el holmi nyugati propaganda. Az sem áll közétek és az igazság közé, hogy a Telegram csoport neve "oroszok az igazság oldalán", ami a pártatlanságának ékes bizonyítéka. Hiszen azt mondja, amit hallani akartok, az igazságot pedig innen ismerni fel!


A tömeggyilkos NATO? Egy országot szarrá bombázni egy gusztustalan dolog, de kíváncsi vagyok, mi lett volna a megoldási javaslatotok. Az évek óta tartó mészárlást az ENSZ mindenféle békefenntartó erőkkel próbálta féken tartani eredmény nélkül, és kb könyörögtek az USA-nak, hogy csináljon már valamit. Azok meg jöttek, és szarrá lőtték Szerbiát. Visszataszító, de eredményes lépés volt.


Amit nem értek, hogy ha egy több éves háborút megállítására gusztustalan lépés szétbombázni egy országot, akkor az oroszoktól területszerzési szándékkal miért oké? Attól, hogy szét tudtak lőni 4 hőerőművet egyetlen sérülttel, attól még több ezer fős a halállistájuk nekik is Ukrajnában. Vagy az is csak propaganda lenne? Február óta az orosz úriemberek precíziósan csak épületeket és katonai célpontokat lőttek volna? Ugyan már...

2022. szept. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 MDaniel98 ***** válasza:
51%
Fura elképzelései vannak Putyinnak az emberbaráti szeretetről szerintem.
2022. szept. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

10

Igen?



[link]

2022. szept. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!