Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Aki látta már Tomcat videót...

Aki látta már Tomcat videót változott a véleménye az ukrán orosz konfliktusról, esetleg tisztábban lát?

Figyelt kérdés

Megnéztem 1-2 videóját a témával kapcsolatban, és durva hogy mik mennek amit mi észre sem veszünk/vettünk :D


Link akit érdekel, ha még nem látta: https://www.youtube.com/watch?v=dORsCfEOkuI


Kíváncsi lennék a véleményetekre.



2022. ápr. 19. 19:46
A kérdező szavazást indított:
Igen változott a véleményem.
Eddig is azon a véleményen voltam, mint ő.
Az én vélerményemen nem változtatott.
Nem láttam a videóit.
34 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
szívesen megnézném de 56 perc :D elmondhatnád röviden :D
2022. ápr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
Foglald össze a lényeget. Tomcat nem egy olyan szintű gondolkodó, akitől 1 órás videókat nézünk, ezért tömören írd le, mit mond.
2022. ápr. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igazából ez túl komplex lenne leírni. Olyan híreket mutat be a múltból a jelenből, amit nem feltétlen posztol egy telex, vagy egy hvg vagy épp tök mindegy. Angol írásokat magyaráz el, redditről, twitteről összeszedett dolgokat. Igazából a nagy nyugati PC gondolkodást forgatja meg kicsit, hogy mondok egy példát februárban még arról sajtóztak, hogy az ukrán nácik fenyegetést jelentenek, vagy hogy az ukrán erőkben náci jelképek jelennek meg rejtegetés nélkül stb.. elég komplex azért van több órás videó belőle. Akit mélyebben érdekel majd megnézi szabadidejében, de egy csomó olyan dolgot láttam/hallottam benne, amiről eddig fogalmam sem volt/nem tudtam hova tenni.
2022. ápr. 19. 20:22
 4/12 A kérdező kommentje:
De viszont, ha nyitott az ember a témára elég hasznos tud lenni, hogy mindkét oldalról lássa mi folyik.
2022. ápr. 19. 20:22
 5/12 anonim ***** válasza:
31%

Az Azovról írnak a magyar sajtóban is:


"Ők a legjobb harcosaink" – a zászlóalj, amelyik miatt nácizmussal vádolják az ukránokat | 24.hu

[link]


De ez nem egész Ukrajna, és mindez nem indokolja, hogy az oroszok lerohanjanak egy másik országot katonailag. Az csak az ürügy volt a területszerzéshez.

2022. ápr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
98%
Ezt mindenki tudja. Az összes média propaganda szócső. Azt mondják ami éppen a megrendelő igénye, ebből élnek.
2022. ápr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#5 Azért mondom, hogy itt nem csak erről van szó, de ez is téma benne. Senki nem mondta, hogy oké. Én sem, csak hogy azért derülnek ki érdekes dolgok, amikről szerntem sokan eddig nem igen hallottak. Nekem még ilyen cikket nem dobott fel egyik híroldal sem, de mondjuk ez is teljesen random.
2022. ápr. 19. 20:29
 8/12 anonim ***** válasza:
10%
én kedvelem hunter bident ezért az ukrán kormány oldalán állok
2022. ápr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
Hunter is kedveli a kokót, ezért áll az ukrán kormány oldalán.
2022. ápr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%
Olyan "híreket" mutatott be, amelyek nincsenek alátámasztva. Pl. ukrajnai kísérleti biolaborok - mert egy ruszki dokumentumban írtak erről... Meg hogy "mozognak a halottak" Bucsában... A legnyomorultabb összeesküvés-elméleteknek is bedől ez a szerencsétlen.
2022. máj. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!