Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az ukránok, ha legyőzték az...

Az ukránok, ha legyőzték az oroszokat komoly veszélyt jelenthetnek ránk?

Figyelt kérdés
Az ukránok gyűlölnek minket mert nem adtunk nekik annyi és olyan segélyt amilyet akartak. Ha megnyerik a háborút, iszonyat erős hadseregük lesz. Elképzelhető hogy veszélyt jelentenek ránk?

2022. szept. 13. 18:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
41%
lol, Magyarország már megint a rossz/vesztes oldalt választotta
2022. szept. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%

Mégis miért támadnának ránk? Mi okuk lenne rá? Mert "utálnak"? Az nemigazán indok országok esetén.

És nemtom feltűnt-e, de romokban van Ukrajna. Ha tényleg sikerült kikergetniük az oroszokat az országból (amire azért én még nem vennék mérget), akkor is romokban van az infrastruktúrájuk, a gazdaságuk, a civil lakosságuk. Így háborút indítani nettó öngyilkosság, és akkor arról még nem is beszéltünk, hogy ha minket támadnak meg, akkor a NATOt támadják meg, ami ellen a legmodernebb orosz cuccoknak se lenne esélye.

2022. szept. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
#1 Te valami hazaáruló féle vagy? Vagy csak egy magyarul tudó rosszindulatú idegen?
2022. szept. 13. 18:14
 4/18 anonim ***** válasza:
56%
#1 #2 Megjöttek a magyargyűlölők... :(
2022. szept. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
34%

Ha így történne megnyílna előttük európa.

Döle be hozzajuk a lóvé mennének a cegek újraépíteni stb stb.

Egy ostoba buta putyinparti vezetésű országot le sza rnának.

Pont úgy ahogy mindenki le szarja orbán meg a kakadu pattogását még putyin is csak a fidesz media nem.

2022. szept. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%

"Megjöttek a magyargyűlölők"


Nem magyargyűlölet leírni egy tényt. A valóság csak nektek az ellenségetek.

2022. szept. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%
Nem jelentenek veszélyt, a kárpátaljai magyaroknak viszont okozhatnak kellemetlenségeket. Fel nem tudom fogni, hogy hogy lehet ilyen h*lye a magyar diplomácia. Ott van például Ausztria, ők sem küldtek fegyvereket, mégsem utálja őket senki. Mi is megtehettük volna ugyanezt, de nem, nekünk ehelyett melldöngetve kell hirdetni, hogy márpedig nem segítünk, az (egyébként általunk is megszavazott) szankciók rosszak, az ukránok pedig adják meg magukat a béke kedvéért. Ilyen önsorsrontó hozzáállást én még nem láttam, semmit sem tanul a magyar nép a hibáiból.
2022. szept. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%
7: Ausztria nem NATO tag.
2022. szept. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
#8: Tudom, de a többiek is egyénileg küldtek, nem a NATO nevében. Másrészt nem NATO-tagok is küldtek.
2022. szept. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 MDaniel98 ***** válasza:
Szerintem nem.
2022. szept. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!