Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vakbélműtét után ez komoly...

Vakbélműtét után ez komoly dolgot jelenthet vagy nem? (hasmenés)

Figyelt kérdés
8 hete volt vakbélműtétem és azóta nem érzek mindent rendben a hasammal. Eleinte maga a műtét miatt és a visszaállás miatt nem, de ugye már eltelt 8 hét és még mindig nem érzem magam 100-on. 2 hete volt egy nagy görcsökkel társuló hasmenésem de másnapra elmúlt. Tegnap megint ugyanez, ebéd után pár órával hasmenés, erős görcsöléssel. Az utolsó rohanásom után megnéztem, hogy néz ki és ilyen sárgás nyálka, nyák volt a tetején egy nagy körben. Gyanítom, hogy ilyen volt a 2 héttel ezelőtti hasmenésem is, de azt nem tudtam így megnézni. Ez mennyire komoly dolog? Ma megyek háziorvoshoz, de aggodóm eléggé, hogy valami nagyobb baj van esetleg mint Crohn betegség vagy vastagbélgyulladás. Mellesleg maga a hasam alapesetben nem fáj sehol, ha megnyomkodom akkor se.

2019. szept. 9. 13:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!