Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Amúgy akkor ki kit ejtett át...

Amúgy akkor ki kit ejtett át a palánkon?

Figyelt kérdés

A kérdés már volt többektől is, viszont érdemleges válasz még nem nagyon.

A Szijjártó Petike elvileg szerzett nekünk olcsó orosz gázt, ami aztán mégsincs sehol.

Nos, ki vágott át kit a palánkon?



2022. szept. 26. 11:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
82%
#8 nem az a baj, hogy te pont annyit fizetsz érte, hanem az, hogy én miattad fizetek ennyit. te nem önmagad számára hagyod magad átverni, hanem engem is belerángatsz, és ez már bűn.
2022. szept. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
17%
11: LOL Szerinted miattam tört ki a háború??? XD
2022. szept. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

12, te ennyire hülye vagy?

Az egy dolog, hogy te mennyit fizetsz érte. De attól még az egész ország fizet valamennyit és azt végső soron mindannyian fizetjük.

A gáz ára pedig már a háború előtti 1 évben is nagoyn felment.

A magyar szerződés mindössze annyit tud, hogy pár hónap késéssel reagál a piaci mozgásra. Azaz ha a piacon felmegy az ára, egy darabig a magyar ár még alacsonyabb lesz a piacinál, de aztán az is felmegy. Ha a piacon lemegy, akkor a magyar ár még egy darabig magasabban lesz mint a piaci, aztán az is lemegy.


Tehát volt olcsó gáz? Technikailag nézve igen, volt. Dee hosszú távon nézve nem, nem volt, csupán késés van az árszabásba építve.


Ha meg valaki olyan hülye, hogy ne fogja fel, hogy a drágán vett és olcsón a lakosságnak eladott gázár különbözetét az adóból, azaz a mi pénzünkből fizetik, az hagyja el a politika kategóriát.

2022. szept. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!