Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elmondhatjuk, hogy a Fidesz...

Elmondhatjuk, hogy a Fidesz megint jól átvert minket a palánkon, semmilyen meleg/transznemű propaganda nincsen Nyugaton?

Figyelt kérdés

Egy hónapja költöztem ki, elhagytam a süllyedő hajót. Egy hónap alatt Nyugat-Európában az ég világon semmilyen plakátot vagy propagandát, sőt még egy meleg párt sem láttam sehol, egy világvárosban. Pedig rengeteget kellett járkálnom és nyitva tartottam a szemem, de semmi.

Akkor kimondhatjuk, hogy Orbán kitalálta ezt a hülyeséget, mert érted miről beszéljen, a NER korrupcióról, a béka segge alatt lévő bérekről ami már a román béreknél is alacsonyabb, a brutális inflációról stb? Nem, kitalált valami ordenáré hülyeséget, ezúttal a melegekről és a hanyatló Nyugaton tomboló állítólagos transzneműsítő propagandáról.

Komolyan ez kell a magyarnak? Erre vevők ott a vidéki falvakban, vagy mi?



2022. jún. 6. 12:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%

Elmondhatjuk,hogy te az az ember vagy,aki ha nem akar meglátni valamit, azt önkênyesen nem létező dolognak tartja?


Ez kommenista felfogás.🤷

2022. jún. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%
Engem ugyan nem vert át, csak a szivárványrettegő fidesz birkákat.
2022. jún. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
34%
Nem mondhatjuk el.
2022. jún. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
37%

Ez kell a sok fogyatékosnak:D Mindent elhisznek ennek a ......

Hagy ne írjam le a véleményem mert a modik kitiltanak:DDD

2022. jún. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
41%
Engem a folyamatosan rohadó nyugat helyett, jobban érdekel, hogyan élnek orosz édestestvéreink. Nekik milyen életük lehet, mennyire lehet jó ott nekik egy olyan konzervativ rendszerbe, amit nekünk példaként kellene vágynunk? De nem Moszkvára vagyok kiváncsi, hanem mondjuk Szibériára, a sztyeppére, vagy az Urálra.
2022. jún. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
50%
A tények nem ezt mutatják
2022. jún. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
42%

Elmondhatjuk hogy ez a másfélmilliós,Nickelodeonos yt.csatorna,amely nyíltan lmbtq propagandát nyomát valójában nem is létező dolog?


[link]


Elmondhatjuk hogy ez a 10 éves gyerek,saját akarata szerint riszálja magát a T. nagyérdeműnek,kicsit sem hatva az lmbtq-val?


[link]


B*romarcú libbant.

2022. jún. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

1-es:

Mit csináljak ha egyszer tényleg nem láttam? Képzeljek oda valamit ami nem is létezik mint egy skizofrén? Orbán tudna erről mesélni.

2022. jún. 6. 12:38
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Igazából, mióta Lázár János bevette Bécsnek büszke várát, pontosan tudjuk, hogy mennyire rodhadt ott a társadalom, az emberek sirva menekülnek agyarországra, hogy az agyar vidéken lehessenek felcsútiak a bevándorlók elöl...
2022. jún. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem fogékony vagy rá, azért fel sem tűnt.
2022. jún. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!