Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Biden tényleg annyira okos,...

Biden tényleg annyira okos, hogy Ő saját maga vallotta be, kamerák előtt, hogy fel fogják robbantani az északi gázvezetékeket, hogy az EU szembe állítsa Oroszországgal?

Figyelt kérdés
[link]

#Nordstrem gázvezeték
2022. szept. 28. 08:04
A kérdező szavazást indított:
Én Bidenből "kinézem" ezt, hogy ennyire "okos" és tudja tartani a száját, nem kotyog el titkokat.
Nem, Bájden nyíltan bevalotta, hogy robbantani akarnak, mert olyan öreg már, hogy nem tudja tartani a száját se.
Szerintem az Oroszok voltak, mert szankciókkal akarták sújtani a németeket.
22 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
32%
A “képes” meg az hogy valaki megteszi más dolog 😉
2022. szept. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
49%
Nemigaz, én voltam!
2022. szept. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen
2022. szept. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit döbbenet az ügy. J.B. tényleg szó szerint megígéri sőt mikor a riporter megkérdi dehát hogyan akkor biztosítja róla, hogy képesek vagyunk rá, nyugi:

[link]

2022. szept. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, mint mindig, most is azt kell nézni kinek az érdeke az ami történt?

Az oroszoknak miért lenne érdeke?

Egyik gázvezetéken sem megy gázszállítás. Az északi áramlat 2-t nem is engedték elindítani, az északi áramlat 1-t pedig már sokkal korábban ők állították le. Ami a vezetékben benne van gáz az az oroszok tulajdona, a vezetékben okozott kárt nekik kell helyrehozni. Nyerni ezzel nem nyerhetnek semmit, csak veszthetnek. Gázt, pénzt, és annak lehetőségét, hogy a nyugatiakkal tárgyaljanak a gázszállítás megindításáról - hiszen most ez lehetetlenné vált.

Ezzel szemben kinek állhat érdekében?

Az amerikaiak eddig is mindent megtettek azért, hogy az olcsó orosz gáz helyett az ő többszörösébe kerülő gázukat vegyék meg Európában. Eddig is abban voltak érdekeltek, hogy az európaiak és oroszok egyre távolabb kerüljenek egymástól és az európai gazdaság egyre nehezebb helyzetbe kerüljön. A gázhiány pedig ezt okozza, annak híre pedig, hogy még ha akarnának sem vehetnek ezentúl az oroszoktól gáz, a gázpiacon megint nyomni fogja fel az árakat.

Biden meg? Most egy olyan emberről kérdezel aki a láthatatlan emberrel fog kezet, felolvassa a súgógépről az instrukciókat is és egyenes adásban mutatja meg a kémhálózatuk listáját a tévében? Van még kérdés Ildikó?

2022. szept. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
Az oroszokat hagyjuk már, nevetséges. Egyrészt ők leállítják ha akarják, jó indokuk is van rá bőven, már a saját szemszögükből persze. Másrészt nem orosz hajók hanem amerikai hajók jelenléte lett deklalárva pontosan ott ahol az akció megesett. Harmadrészt nem Putyin ígérte meg kamerákba hanem Biden. Akinek ez nem elég az menjen el idegszanatóriumba pihenni mert nem képes épelmével gondolkodni ha a valóság nem áll össze azzal amit ő szeretne, hogy a valóság legyen. :D
2022. szept. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
18%

08:20


Putyin ártatlan!!!! Csak a gonosz nyugat hozza le a hazug cikkeit róla, ő egy SZENT! 🥰🥰🥰


Ugye?

2022. szept. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%

7es, nemcsak, hogy ártatlan, hanem gyenge vezető is, mert felteszi az egész hatalmát és országát erre az aljas ámerikái provokációra és képes bedölni.

Miért nem egy épeszü embert választottak ezek a nyomorult Oroszok maguknak, aki képes felemelni a keletet, ámeriká fölé?

2022. szept. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
43%

08:29


xD. Remélem te is csak trollkodsz, ahogy én cinikusan írtam.


Ki is a provokátor? Viktor megmondta 2008.-ban hogy az oroszok

2022. szept. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez a háború mostanra k..vára bűzlik minden fél részéről. Kezdem gyanítani, hogy igaza van néhány konteónak ahogy Snowden is megmondta. Lehet, hogy egy messzi, jól őrzött helyen ott ül Putyin, Biden, Ursula, Zeli ésatöbbiek és jól megbeszélgetik a forgatókönyvet.
2022. szept. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!