Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit takar a skandináv joleti...

Mit takar a skandináv joleti rendszer ? Ingyen oktatás? ingyen egesegugy ingyen tomegkozlekedes?

Figyelt kérdés

2022. szept. 29. 10:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

#8

De hogy én nem emlékszem ezekre a törvénytervezetekre az durva! Linkeket csatolhatnál legalább valami alja fibbant médiumtól...


Kizárólag arra emlékszem, ami hasonló volt, hogy az oktatási hivatal által kiadott könyveket kötelezővé akarták tenni, de annyit nem ért/ér az egész, mint egy fél pár lyukas rendőrcsizma és kiakadtak a tanárok meg a szülők. Persze a fityisz átnyomta erővel. Ilyenekről kéne inkább nemzeti inzultáció!


A magyar proli te vagy jóbarát! :D

2022. szept. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

A Fidesz mindent központosít nem igazán szereti a helyi iranyitast .


Papíron ennek hatékonyabbnak kéne lennie mert minden egységes mint a seregben de valamiért lehet mégse az ?

2022. szept. 29. 11:51
 13/22 anonim ***** válasza:

"És bérlakások ott önkormányzat tulajdonában vannak ?


O is építetti őket?"


Hibrid modellben működnek ezek, tehát a lakások maguk magánkézben vannak, ingatlanos cégeknél, viszont az önkormányzat szabályozza, hogy mennyi lehet a lakbér, milyen feltételeknek kell a lakásoknak megfelelniük, miféle kritériumok alapján osztják szét őket, stb.


Az én lakásom például havi 4000 koronával olcsóbb, mintha közvetlenül magánszemélytől bérelnék ugyanebben az épületben.

2022. szept. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%

"De hogy én nem emlékszem ezekre a törvénytervezetekre"


Mert el se jutott odáig.

Ahogy most is lehet hallani, hogy a nőknek 30 éves korukig nem kell majd annyi adót fizetni vagy akarnak klímavásárlási támogatást is. Aztán, hogy mi lesz belőle ki tudja, de jelen esetben a kutyát nem érdekli, a lényeg, hogy már itt is megy az észosztás.

Szal, de egy proli vagy, aki minden szartól ájuldozik, ami nyugaton van.

Nevetséges ez a "van Nyugaton kedvezményes bérlakás? Igen🥰, van🥰" című párbeszéd is.

Itt is van ilyen, csak ahogy megkapja a körúti lakást, már bszik is rá mindenre egy nagyot, aztán úgy kell 10 év nem fizetés meg közüzemi kummantás után kirakni.

Persze a proli ilyenkor is hőzöng.

2022. szept. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

#14

A skandináv országok északon vannak és nem nyugaton fibbant, két bites barátom! :D

2022. szept. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

15.


Nem csak földrajzi elhelyezkedés alapján nevezünk valamit nyugatinak, de ne zavarjon.

És akkor én vagyok a kétbites.

Nem hiába írom, hogy proli vagy.

2022. szept. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

14# hol kap onkormanyzati lakást egy magyar csalad 1 2 gyerekkel ??

Vagy gyerek nélkül?


Max roma családok 5 6 gyerekkel azok talán kapnak mert egyszerűen nincs!!


Mert eladjak .újat meg nem építenek old meg magyar ahogy tudod .


Persze egy bizonyos réteg ki van tömve aki pl ki tudja használni a csokot babavarot nappelem támogatást stb annak jó csak ahhoz alaptőke kéne ami a kozeposztalynak van


Viszont a több millió ember aki a havi fizubol el az nemtud ezekkel élni.

2022. szept. 29. 12:16
 18/22 anonim ***** válasza:

"hol kap onkormanyzati lakást egy magyar csalad 1 2 gyerekkel ??"


Hol nem?

Hívd fel a városod önkormányzatát és érdeklődj mennyi ingatlan van.

2022. szept. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

?? Hol élsz Fidesz univerzumban ahol minden csodálatos és rózsaszín és utopiaban élünk a messiasunk Orbán Viktor vezerunk vezetése alatt?


Albérletbol sincs elég nemhogy önkormányzati lakásból.


Ha 1 2 ki is ürül jelentkezzik rá vagy 100 család ilyen horror árak mellet .


De persze megint csak ott tartunk hogy a Fidesz azért nem lép a lakásárak ellen mert a kozeposztalynak több is van vagy legalább 1 és nekik jó hogy fent vannak az árak.

2022. szept. 29. 12:25
 20/22 anonim ***** válasza:

#15 Tehát Ausztrália is egy nyugati állam értelmezésedben?

Én azt hittem nyugatosnak szokták hívni a nyugati érdekszférába tartozókat, hiába találhatóak akár Kelet-Európában. De elengedem inkább és örülök a minden államformát megszégyenítő tökéletes államomnak. Észak-Koreát megszégyenítő kultusz épült ki itthon...

2022. szept. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!