Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A skandináv országokban miért...

A skandináv országokban miért van kint több szivárványos zászló, mint nemzeti lobogó?

Figyelt kérdés

Most jöttem haza Dániából és megdöbbentett hogy mennyi szivárványos zászló van kint, gyakorlatilag több, mint nemzeti lobogó. Minden közintézményen ott van és a a dán nemzeti színház oszlopait is lefestették, az evangélikus templomokban is kint áll, sőt még kifejezetten ünneplik is az egyházközség LMBTQ tagjait.

Nem vagyok amúgy homofób, mindenki azt szeret és azt csinál otthon, amit akar, de ez már túlzás, hogy mindenhonnan ez a Love is love jön, ráadásul a plakátokon még úgy is mutatják, hogy fehér és néger férfi csókolózik egymással. Minek kell ez a sok hülyeség? Egy műemlék épület oszlopait lefesteni szivárványosra..



2022. aug. 19. 11:12
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
19%
Azt akarják, hogy megbuzulj.
2022. aug. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
20%
Meglibbantak.
2022. aug. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
71%
Kevesebben vannak a nacionalsták, mint baloldaliak. Meg tudod nézni, mindengyikben szocdem. kormány van.
2022. aug. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
94%

Mert Dániában most tartják a Pride-ot.


Ha mondjuk jövő héten, vagy pár hét múlva jöttél volna Dániába, szerintem egyet sem láttál volna. 8 éve itt lakom, és a Pride hetet leszámítva gyakorlatilag sosem láttam szivárványos zászlót bármilyen épületen.

2022. aug. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
86%

Izlandon augusztusban van a pride hét, lehet dániában is akkor van :D nem kizárt hogy pont akkor voltál...


Amúgy lehet libbantozni, de tény ami tény a világ legboldogabb országáról beszélünk...lehet mindenkinek jó, ha nem gyűlöl és nincs gyűlölve? hm...áh mindegy vissza a kevertfajúzáshoz!

2022. aug. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
17%
A woke a leggyűlölködőbb ideológia a 21. században.
2022. aug. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
80%

“Meglibbantak”

Ha ez kell, hogy stabil és erős gazdasága legyen egy országnak, ahol emberek boldogabbak és tanultabbak, akkor lehet, hogy megéri, nem?

2022. aug. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
36%

Te komolyan azt hiszed, hogy a melegkultusz miatt lett jó a gazdaságuk?

Fordítva, azért engedhetik meg maguknak az ilyen ökörségeket, mert nincsenek valódi problémáik. A gazdagok se a kokótól lettek gazdagok, hanem a gazdagságuk miatt kokózhatnak. Nem kell mindenben utánozni a nyugatot, csak mert ott van pénz.

2022. aug. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Nyilván nincs a kettő között ok-okozati kapcsolat. A mentalitásban van. Amikor nem arra megy a mérhetetlen mennyiségű közpénz, hogy gyűlöletet keltsenek, és nem akarják direktben korlátozni mások jogait, akkor több erőforrás és energia marad a gazdaság fejlesztésére és erősítésére.
2022. aug. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 MDaniel98 ***** válasza:
83%
Ott nincsenek démonizálva az LMBTQ+ közösség tagjai, és hidd el nekem a legtöbben, még azok is akik mélyen elítélik ezt szívesebben élnének ott mint itt. Azt viszont nem gondolnám, hogy "meg kell libbanni" ahhoz, hogy jó életszínvonalat biztosíts a népnek, elég egy jó gazdaságpolitika. ott az ellenpélda Szingapúr pl.:
2022. aug. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!