Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A New Yorki tornyok összedőlés...

A New Yorki tornyok összedőlését szemlélető videó cáfolatát még miért nem sikerült még eddig megcsinálni?

Figyelt kérdés

"Fájdalmas megtévesztés magyar szinkron"


https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg


2022. szept. 29. 13:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
28%

10.


Amit bekinkeltem bizonyitja , hogy egy tűztől nem dőlhet össze az épület, a 3. épületbe érdekes módon semmi nem repült bele mégis összedőlt( megrendezett) az hogy ide irsz 2 sort nem bizonyitja az ellenkezőjét!

2022. szept. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
11%

Csak a miheztartás végett meglett regulázva usza, mivel nem támadta meg Iránt. Nagyon úgy tűnt, hogy usza kezd elkanászodni és kifarol az usraeli szövetségből. És ezt nem én találtam ki, egy nagy szakálas ember mondta anno egy interjúban magyar nyelven, még "sipka" is volt a fején.

#kippa


Akkoriban az borzolta a közvéleményt, hogy Irán veszélyes Izraelre, és hogy uránt dúsít, és napi téma volt hogy mikor támadja meg USA Iránt. Azt lehetett tudni a hírekből, hogy hacker (vírus) támadások érték azokat a föld alatti központok számítógépeit.


A témával sokat foglalkozott Drábik János is.

2022. szept. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 MDaniel98 ***** válasza:
83%
Ha valaki meg is cáfolja akkor is mindegy, mert a konteósok közlik, hogy hülyeség és továbbra is hinni fognak benne, hogy minden csak színjáték.
2022. okt. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!