Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szívesen élnétek egy olyan...

Szívesen élnétek egy olyan világban, ami egy globális USA? Milyen lenne az élet egy ilyen világban szerintetek?

Figyelt kérdés

Létrejön a világállam úgy, hogy Amerika az egész bolygót megszállja. Az Amerikai Egyesült Államok területe globális lesz, itt Európában lesz mondjuk egy Carpathia nevű state, ami magába foglalja az összes mai közép-európai országot.


Mindenhol amerikai törvények és infrastruktúra lesz, mindenhol dollárral fizetnek, a US Army, a US Navy, a US Marines, és a US Air Force tartja a rendet, az amerikai elnök lesz az egész bolygó vezetője.



2022. okt. 3. 10:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
#8 Amíg egy iskolai késelésben meghal egy ember és még 2-3 megsérül, addig egy lövöldözésben tízszer annyi az áldozat.
2022. okt. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az én mámán még bújkált a pincébe Orszoszok elöl.. Amerikaik elöl viszont nem kellet bújkálnia... Gáz vagy nem gáz... mér ürölékkel is bekenték magukat, hogy ne erőszakolják meg őket az Oroszok... Amerika párti vagyok... Oroszországtól nem kaptunk semmit, csak fenyegetést. Hajrá Amerika.
2022. okt. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

12.

Ezt beírod mindenhova?

2022. okt. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 MDaniel98 ***** válasza:
Nem szeretem, ha kvázi diktatúra van, szóval nem nagyon.
2022. okt. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!