Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A világot jelenleg egy sátánis...

A világot jelenleg egy sátánista elveket és "értékrendet" magáénak valló globális Háttérhatalom befolyásolja és manipulálja?

Figyelt kérdés
Teljes világuralomra törekedve?

2022. szept. 8. 09:22
1 2
 1/14 anonim válasza:
46%
hogyne, amit csak elképzelsz
2022. szept. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
36%
Ki a fővezér, ki az alvezér benne, hol van a központja, kik a tagjai?
2022. szept. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Nem. A világot teljesen nyilt hatalmak manipulálják, mint pld az orosz gáz, a Google, a Deutsche Bank, az Amazon és a hozzájuk hasonló világcégek.
2022. szept. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
37%
2022. szept. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
28%
Az összeesküvés rajongók fejében így van. A normális emberek inkább próbálják megérteni a világ működését.
2022. szept. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%
Igen, ez a helyzet.
2022. szept. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
25%
Igen, így van. Ők a Semorgoziták! Miattuk vannak háborúk járványok éhínség globális felmelegedés es globális elhidegulés, lmptku, soros brüsszel migráncsok, orbán, gyurcsány, kormány, ellenzék, és megannyi katasztrófa !
2022. szept. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
21%

Én ennél racionálisabb vagyok... tudod 26 évesen rájöttem, hogy mindegyik vallásban van jó és rossz dolog is... és úgy kiszakadtam ebből a római katolikus dogmás dolgokból.... és hidd el, jól megférnének egymástól függetlenül a vallások...


A muszlimok a Jezidi vallást tartják sátánistának, akik ellen népirtás eszközét is bevetették az Iszlám Állam harcosai... hogy miért?

Eredetmítoszuk teljesen egyedi: hitük szerint a Jaszdannak nevezett Isten először Melek Tauszt, a Pávaangyalt teremtette meg saját fényéből, saját képére, méghozzá úgy, hogy senki előtt ne hajtson fejet. Ezután teremtett további hat arkangyalt, akik Tausz beosztottjai lettek, majd immár nem fényből, hanem porból az első embereket: Ádámot és Évát. Ezután megparancsolta Melek Tausznak, hogy hajtson fejet az ember előtt, de az arkangyal megtagadta a parancsot. Isten ezért nemhogy nem büntette meg, de őt nevezte ki földi helytartójává. Éppen ezért a jazidik nem a mindent megbocsátó Istenhez imádkoznak, hanem Melek Tauszhoz, akinek az emberhez hasonlóan választania kell a jó és a rossz között. A Pávaangyalt a muzulmánok Luciferrel azonosítják, emiatt sátánimádónak tartják és üldözik a jazidiket. Más álláspontok szerint üldöztetésük oka a közösség nevének félreértése, ezt ugyanis a szunnita szélsőségesek a 7. században élt I. Jazíd ibn Muávija kalifa nevéből vezetik le, márpedig őt kicsapongó, iszákos életmódja miatt elítéli az utókor. Igazából a jazidi név egy perzsa szóból ered, és egyszerűen annyit tesz, hogy „Isten követői”.


Amúgy az amerikai indiánok szemszögéből meg az európai ember okozott komoly törést az életükben... gondolj bele, jó, hogy nem rendelkeztek olyan fegyverekkel, mint az európaiak, de az aztékoknak, majáknak, inkáknak irigylésre méltó kultúrájuk volt... és bűn volt őket leigázni...

2022. szept. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
36%
Egyébként hidd el nekem is meg van a saját értékrendszerem annak ellenére, hogy nem járok vasárnapokként templomba már 26 éves korom óta, nem lettem drogosabb, alkoholistább, hanyag, kicsapongóbb.... aki meg ilyen összeesküvés elméletekben hisz, az csak valami óriási hiányt pótol ezzel...
2022. szept. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
22%
11. Igen, a hiányzó információkat pótolja hogy megértse a világ működést. Az összeskebés elméletezők nagy része vagy főd buta vagy nem beszél angolul vagy csak szimplán lusta utánanézni és egyszerűbb azt mondani: konejó, összesküvés-elmélet.
2022. szept. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!