Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ez a mai orosz offenzíva be...

Ez a mai orosz offenzíva be tud úgy lendülni, hogy a háborút véget érjen hamarosan?

Figyelt kérdés
Szerintem már mindenkinek jó lenne, ha vége lenne ennek a háborúnak. A szankciók révén mi európaiak szenvedjük el a legtöbbet....
2022. okt. 10. 12:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%

Lemaradtam valamiről, milyen új offenzíva? Eddig csak a Krími híd miatti megtorló jellegű válaszcsapásról tudok mint reggeli fejlemények.

Ja amúgy nem fog ettől véget érni a háború, csak fokozza a szenvedést.

2022. okt. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Nincs Orosz offenzíva
2022. okt. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Nincs offenzíva, orosz terroristák ölnek civileket. Ettől az ukránok csak még elszántabbak lesznek.
2022. okt. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

Civil célpontok elleni támadások vannak, nem offenzíva. Ez nem fog semminek véget vetni, csak még több ártatlan ember esik áldozatául ennek az értelmetlen háborúnak.

Nem mi, hanem az ukránok szenvedik el a legtöbbet. Mi sem a szankciók, hanem a háború miatt, amit Oroszország indított.

2022. okt. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

" A szankciók révén mi európaiak szenvedjük el a legtöbbet...."


Pffff XD Nagyon belekényelmesedtél a fotelodba, te:D


És nem, ahogy az ukrán offenzíva sem vetett véget a háborúnak, úgy z orosz sem fog. Főleg ha nincs is offenzíva.

A háborúnak akkor lesz vége, ha mindkét fél úgy érzi a jelenlegi helyzet számára elviselhető. Erre pedig még várhatunk egy darabig.


Az elmúlt 30 évben az Oroszország által indított ilyen területfoglaló háborúk 2-3 évig tartottak. Tény, hogy a szankciók most meggyorsíthatják a végkimenetelét, de azért arra szerintem senkinek nem érdemes várnai, hogy 1-1.5 év alatt ennek vége lesz.

2022. okt. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

Nem.

Ugyanis nincs semmiféle offenzíva.

Kilőttek egy rakás rakétát, aminek a kb. felét amúgy leszedte az ukrán légvédelem, megrongáltak egy rakás intrastrukturát, amit az ukik helyrehoznak majd, és ennyi.


A háború folyik tovább, annyi változik, hogy ukránok még komolyabb légvédelmet kapnak még nagyobb számban, és mivel a fekete-tengeri flotta lődözi a rakétákat, szerintem kapni fognak ezután valami igen hatásos eszközt ahhoz is, hogy a ruszki hajókat elsüllyesszék.

2022. okt. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Berobbant az új parancsnok.
2022. okt. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Akkor még el sem kezdőd9tt igazán, azt mondjátok?....
2022. okt. 10. 13:21
 9/13 anonim ***** válasza:
23%
Ez nyomást gyakorolhat az ukrán vezetésre, hogy elkezdjen tárgyalni, igen. De szerintem ki kell várni az igazi telet, akkor lesz nagy bajban Ukrajna mind energiaellátás, mind az orosz erősítések megérkezése, mind a lőszerkészletek fogyása miatt.
2022. okt. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Lehet az is az orosz terv része, hogy a télen az EU vezetését megdöntik az emberek
2022. okt. 10. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!