Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ez a mai orosz offenzíva be...

Ez a mai orosz offenzíva be tud úgy lendülni, hogy a háborút véget érjen hamarosan?

Figyelt kérdés
Szerintem már mindenkinek jó lenne, ha vége lenne ennek a háborúnak. A szankciók révén mi európaiak szenvedjük el a legtöbbet....
2022. okt. 10. 12:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

nincs olyan hogy "orosz terv" hanem csak egy megalomán téveszmés pszichopata van putin személyében aki így öreg korára 70 évesen gondolta megcsinálja azt amiről titkon mindig is álmodozott, háborúzik egyet. fontos megérteni, hogy ahogy ukrajna sem nyerhet semmit ezzel a háborúval úgy oroszország is, sorszerűen mindkettőjük számára hatalmas vereség a háború függetlenül a kimeneteltől.

putin annyira sokáig elment és a büszkesége olyan nagy hogy nem fog visszavonulót fújni, ukrajna meg nem fogja önként átadni a területeit úgyhogy nem, sajnos nem ér véget a háború még jó ideig egész biztosan nem.

2022. okt. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Jajj egyem a szívedet te szenveded a legtöbbet? Nem az ukránok, akiknek a házaikat bombázzák le, a felépített civil életüket teszik semmissé? Mindjárt elmorzsolok egy könnycseppet.
2022. okt. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Germany will deliver the first of four IRIS-T SLM air defence systems to Ukraine within days, defence minister Christine Lambrecht said.


Megmondtam.


Szerintem már valami brutál amcsi hajóelhárító fegyver is úton lehet, a fekete-tengeri ruszki flotta nagy örömére :D Nemsoká olvashatjuk a híreket, hogy már megint tiltott helyen dohányoztak ezek a buta oroszok a rakétafregattokon :D

2022. okt. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!