Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szóltok ahhoz, hogy...

Mit szóltok ahhoz, hogy Putyinék letartóztattak egy 11 éves kislányt, mert ukrán zászlós profilképet osztott meg?

Figyelt kérdés
Moszkvai iskolából hurcolták el a kislányt és az édesanyját is. Mielőtt még rávágjátok, hogy kamu konkrétan az orosz lapok osszák meg a hírt.

2022. okt. 11. 14:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
60%

Milyen 'jó' ukránok....


"

Halállistára tettek egy 12 éves orosz kislányt Ukrajnában"



[link]

2022. okt. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
54%

Ez komoly!!

Es mondd!Brit szakertők mondták képpel illusztrálva?

2022. okt. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
39%

10 éves kislánynak miért van Facebookja?

Én 14 éves koromig kiválóan megvoltam néküle, és még azután is osztottam meg olyat, amire nem vagyok büszke. Egy gyereken ilyet nem lehet számon kérni, ezt az oroszoknak is tudniuk kell. A szülő persze más kérdés.

Az orosz helyzet messze túlnyúlik Putyinon. Egy oligarcha-garnitúra betonozta be magát, ami egy mélyállamon keresztül irányít. Putyin csupán az arca ennek az egésznek.

2022. okt. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
91%
Büntetésből zelenski zongorázását kéne vele halgattatni 24 órán át.
2022. okt. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

13.

Ill.


Az usa helyzet messze túlnyúlik bidén. Egy milliomos-garnitúra betonozta be magát, ami egy mélyállamon keresztül irányít. bidé csupán az arca ennek az egésznek.

2022. okt. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Thunderfairy ***** válasza:

11-es.


Az origo egy KAMU dolgokat közlő oldal. Szerencsére. Egyébként ezek szerint az oroszok nem normálisak.

2023. jan. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Jól tették.Remélem dersen kapott 25 botütest a meztelen fenekére.+1 hónap internetmegvonast is es nyalókát se kaphat 2 hétig!!
2023. febr. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!