Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az Utrahang nevű youtube...

Az Utrahang nevű youtube csatornát kik pénzelik szerintetek?

Figyelt kérdés

2022. okt. 30. 17:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Én
2022. okt. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

Elég magas a nézettsége, valószínűleg fizet már a youtube nekik.

Meg persze gondolom van mögötte adófizetői pénz is, ami a fidesz tol nekik.


Amúgy az újabban Király Tamásként futó debil mongoloid műsorvezető gyerekről érdemes tudni, hogy nem is olyan régen Cseszkó Tamás néven volt ismert, Hitgyülis ájtatos manó, és jogerősen elítélt pénzügyi csaló.


[link]


[link]

2022. okt. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Régebben én is szerettem mert voltak érdekes beszélgetések. Lehetett hallani véleményeket innen is és onnan is. Az utóbbi időben viszont eléggé egyoldalúvá vált a csatorna. Számomra úgy tűnik, hogy sok elemző nem szívesen vállalja már a megszólalást a felületükön. Valóban ekkora igény van erre a hallgatóság körében, hogy megéri így csinálni?
2022. okt. 30. 17:56
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Hát látod, hogy van rá igény, a síkhülye NERtardok nagyon szeretik az ufókkal randizgató Spöttlétől meg a semmihez se értő, 1. imádom győrt 2. jöjjön el az előadásomra 3. minden lehetséges Nógráditól visszahallani a saját véleményüket.
2022. okt. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom eldönteni, hogy szándékos-e vagy csak egyszerűen elszúrták. Lehet hogy meg kellett volna kicsit válogatni a vendégeiket? Vagy szándékosan mentek el ennyire ebbe az irányba?
2022. okt. 30. 18:42
 6/12 anonim ***** válasza:

Mit szúrtak el? Van vagy 100 000 feliratkozójuk.

Erre van igény, nincs ezen semmi elszúrva.

2022. okt. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nógrádi, Spöttle, ki lehet találni könnyen, kik állnak mögötte.
2022. okt. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Bogár László is, ordít a háttér.
2022. okt. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az utóbbi időben már csak néhányszor hallgattam bele, de számomra már fájdalmas volt.
2022. okt. 30. 18:59
 10/12 MDaniel98 ***** válasza:
Az nekem sem tetszik, hogy nyíltan elmentek jobboldali irányba, sokkal jobb volt amikor gyakrabban hívtak meg a másik oldalról embereket, de a nézettségen nem látszik, tehát nem hiszem, hogy változtatnának rajta.
2022. okt. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!