Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy Ukrajna atombombát akar beszerezni pakisztánból?

Figyelt kérdés

Ukrajna és Pakisztán tárgyalásokba kezdett egy atombomba eladásáról,az ukránok már meg is tekintették a pakisztáni atombombákat.



[link]



Mi a véleményetek?



2022. nov. 2. 16:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
21%
Ukrajna azt csinál, amit az USA megenged neki.Ez a véleményem.
2022. nov. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%

Moszkva szerint...


Szóval biolabor már nincs, piszkosbomba már nincs, amerikai atombomba már nincs de most majd lesz paki atom... Minden héten más baromságot találnak ki az oroszok, hisz nekik még valaki?

2022. nov. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Dzsonikám,a biolaborok ügye már az ENSZ előtt van: [link]
2022. nov. 2. 16:41
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező miért csak ilyen oldalakat tudsz linkelni ? Miért nem linkelsz egy külföldi oldalt is ami, független hiteles hírforrásnak minősül, és ugyanezt írja le amit a Mandiner, meg a normaliselet :)? Majd ha egy ilyet küldesz, akkor elhiszem hogy ez a helyzet, addig ez csak konteó marad semmi több.
2022. nov. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%

A fidesz média átveszi és tovább is fejleszti az orosz kamu híreket


Ti birkák meg olvassátok áhítattal:D


Jövő héten a zombivírust is bevetik az ukránok, most olvastam valahol.

Ugy hogy jujuj lesz

2022. nov. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Mert a 444 az aztán hiteles forrás,meg a drogos zelenszkij,neki minden szava igaz...
2022. nov. 2. 16:55
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
#5, zombivirus is volt mar, emlekszel meg a habi elejen a szlavirto virusra? :D Lassan kifogynak a ruszkik a hulyesegbol, mar szinte minden baromsagot ellottek, pedig meg csak fel eve kinlodnak Ukrajnaval.
2022. nov. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
6os miért magyar oldalakat írsz megint ? 444.hu én azt mondtam egy hiteles független külföldi mindenki által elfogadott oldalt linkelj, csak nem nem tudsz angolul :) ? Mert ha ez a helyzet akkor úgy tűnik te csak magyar híroldalak alapján tudsz tájékozódni, míg én képzeld a világ szinte összes cikkét eltudom olvasni, hiszen angolul szinte minden fent van, akkor vajon kettőnk közül kinek van nagyobb rálátása a dolgokra :) ? Ja de gondolom azért mindjárt leírod hogy te vagy a helikopter.
2022. nov. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%

én se tudok angolul, de a google lefordítja, néha szoktam külföldi oldalakba belelesni


Ezt csak azért írom mert nyelvtudás nélkül is lehet ma már nagyon széleskörüen tájékozódni, ha akar valaki


Persze a fidernyákok csak az agymosást igénylik azt meg a mandiner meg MTV féle helyeken minden nap megkapják:)

2022. nov. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
42%
A Google fordítóval fordított szöveg azért a közelében sincsen az eredetinek rengeteg félrefordítás van benne stb. Egyébként itt van egy külföldi cikk is, a dologról de ugye a kedves kérdező még ennyire sem képes [link]
2022. nov. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!