Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Oroszország most komolyan...

Oroszország most komolyan ölbe tett kézzel fogja végig nézni, ahogy porig alázzák őket és hülyét csinálnak belőlük Ukrajnában?

Figyelt kérdés

[link]


Számomra felfoghatatlan ez a nihilizmus és töketlenség.

Oké, hogy katonailag már agyon van fegyverezve Ukrajna, de - habár nem vagyok agresszív fajta - de már én is simán bevetettem volna jópár atomot a miheztartás végett.


Irtó ciki, hogy egy ilyen nagy és autokrata keményvonalas ország ilyen közönnyel veszi tudomásul, hogy egész Ukrajna hülyét csinál belőle.


Milyen tekintélye lesz az oroszok haderőnek ezek után? A legutolsó bugris kisország is keménykedni fog velük.



2022. nov. 11. 16:59
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

"de már én is simán bevetettem volna jópár atomot a miheztartás végett."

Ezek szerint meg Putyin is ertelmesebb nalad.

2022. nov. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%

Már porig alázták őket az első pár hétben... A nagy 72 óra alatt kijevet is befoglaljákból ez lett...

Ha nem lenne atomja a szovjetuniónak, akkor már valószínűleg a finnek, lengyelek, kínaiak, mindenféle sztánok is kihasítottak volna szeleteket belőle, látva a balf45z, gyengécske kismackó veszélytelenségét, amivel még egy szedett vedett sebtiben összetákolt hadsereg mint az ukrán is elbánik.

2022. nov. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Ez van, szánalmas az orosz brumi.
2022. nov. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%
Igen. Nem dobják le az atomot. Az amcsik befenyítették. Na ennyit érnek a ruszkik
2022. nov. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
Az még cikibb lenne ha csak atommal lőnék Ukrajnát. Ráadásul az ukránok bosszút állnának, robbanna pár pokolgép Moszkvában. Az egész világ ellenük fordulna. NATO meg lembombázná az ukrajnai orosz hadsereget. Kína is becscskította Putyint hogy oldja meg a háborút ahogy akarja de atom nélkül
2022. nov. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%

"Oké, hogy katonailag már agyon van fegyverezve Ukrajna, de - habár nem vagyok agresszív fajta - de már én is simán bevetettem volna jópár atomot a miheztartás végett."

- Néhány hete, amikor forróbb volt a helyzet, és állítólag komolyan felmerült az atomtámadás lehetősége, akkor az USA külügye eljuttatott egy jegyzéket az oroszoknak arról, hogy mi történik, ha Putyin atomot vet be Ukrajnában. Azóta az oroszok nem nagyon firtatják a dolgot. A jegyzék tartalma sajnos nem nyilvános, de könnyű elképzelni olyat, ami még Putyint is meghátrálásra késztette. Ha például a jegyzék méterre pontosan tartalmazta az összes orosz atomtengeralattjáró helyzetét, és azt, hogy ezt mindet elsüllyesztik a rákövetkező huszonnégy órában, akkor, khm, még Vologya is elgondolkodik, hogy ér-e ennyit keménykedni Ukrajnában.

2022. nov. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4%
Én is azt gondolom, hogy az USA tevékenysége lehet a háttérben. Hogy pontosan mit kommunikáltak ezek Putyinnal, az persze nem nyilvános, de biztos, hogy valami olyasmit, amitől még Putyin is tart. Gondolom, nem akar úgy bevonulni a történelembe, mint az az ember, aki atomsivataggá változtatta az országát.
2022. nov. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
26%

"de már én is simán bevetettem volna jópár atomot a miheztartás végett."


Ez is bizonyitja hogy nincs atom!

2022. nov. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35%
Az elsődleges cèljait Oroszorszàg elèrte (Lugansk, Donyeck, Krím).
2022. nov. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
35%
Oroszország, leginkább nem Ukrajnával, hanem az EU hàborúpàrti libsi orszàgaival, ès az USA-val harcol. Ez egy Proxy hàború.
2022. nov. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!