Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ezek a személyek is Klaus...

Ezek a személyek is Klaus Schwab oldalán állnak és támogatják a great resetet?

Figyelt kérdés

Tehát akkor lényegében senki nagyobb hatalmú ember nincs aki ezt megszeretné akadályozni. A háborúval, öldökléssel együtt? Valaki közülük csak van akiben van emberség. Én nekem meg is van a tippem. Csak úgyis tudom, hogy a sok ember akire hatot az a tipikus propaganda úgyis lehurrognának. De kiváncsi vagyok ti mit gondoltok? Milyen emberek végülis ezek a személyek:

Olaf Scholz, Elon Musk, Bill Gates, Donald Trump, Joe Biden, Vlagyimir Putyin, Hszi Csin Ping, Emmanuel Macron, Recep Tayyip Erdoğan, Albert Bourla, Soros György, Rishi Sunak, Rochild család, Rockefeller Család, Nato

Illetve tudom már nem aktuális vagy alapból sem számítanak de érdekel, hogy ők mit képviselnek.

Boris Johnson, Angela Merkel, Liz Truss, A királyi család, Volodmir Zelenszkij, Kim Jung Un


Egyenlőre a saját véleményemből annyit árulok el, hogy nem tudtam miért állítottak egy fél milliárd fős nagyhatalom ország élére egy szenilis, irányítani nem tudó móka mikit. Lecserélve ezzel egy vélhetően jólelkű, békés, irányítani tudó politikust Mostmár sajnos igen.

És én azt is sejtem, hogy a magyar nagyágyúk. Vagyis Orbán meg ugye Mészáros Lölö aki ugye olyan pénzes kb mint Soros. Meg úgy maga a Fidesz is. Az embereket támogatják. Nem hiszem, hogy nekünk akarnak rosszat csak Orbán nem tud most ez ellen mit tenni.

Viszont az ellenzék ez alatt nem a jó kis Mi Hazánkra. Hanem ugye az Összefogásra gondolok ők sajnos támogatják ezt a dolgot. Isten ments, hogy egyszer hatalomra kerüljenek!



2022. nov. 21. 22:09
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
22%
Semmi nem utal ilyesmire. Ha kicsit ki is nyitod a szemed, gyorsan leeshet hogy az általad felsoroltak mind a saját érdekeik érvényesítésén dolgoznak, semmiféle összefogás nincs köztük valami magasztos, közös célért.
2022. nov. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező a becsült főnököd is:


[link]

2022. nov. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
32%

Azt se tudod, hogy mi az a Great Reset, de már azt is tudni akarod, hogy kik támogatják?


Ember, a Great Reset 2020 vége felé volt konteó, azóta már teljesen okafogyottá vált. Csupán annyi volt, hogy a COVID-járvány után hatékonyabbakká kéne tenni a fejlett világ gazdaságait, többet kellene befektetni a zöld energiába, és ki kellene használni a COVID alatt népszerűvé vált távmunka társadalmi és gazdasági előnyeit.


Na erre a full sztenderd neoliberális f@szverésre a szokásos szobahőmérsékletű IQ-val rendelkező rettegő nyuggerek és retardált fészbúkkutatók felhúztak egy teljes összeesküvéselméletet, hogy a csúnya Bílgécc meg a Dzsóbájden meg a Kláuszsváb majd betör a lakásukba és elveszi a fogkeféjüket, meg majd nekik minden rossz lesz a gazdagoknak meg minden jó, és ismételgetik ezeket az ostoba szlogeneket, nulla kritikus gondolkodással.


G.ci b.zmeg, ez az Új Világrend f@szság már akkor is népszerű volt, amikor én voltam fiatal, pedig már közelebb állok a negyvenhez, mint a harminchoz, mondtátok már hogy igazából már régóta az ő kezükben van a hatalom, meg azt is, hogy még csak most kaparintják meg, meg azt is, hogy náluk volt, de elvesztették, csak én azt nem értem, hogy ha itt az égadta világon minden ilyan 10-15 híres gazdag ember játszótere, akkor mégis mi a f@szomnak terjesztitek ez a sok baromságot, nem abszolút tökmindegy, hogy ki mit gondol, ha a világ annyira egyszerű, hogy a csúnya gonosz zsidó vagy kommunista vagy gyíkember vagy tökömtudja milyen háttérhatalom dönt mindig mindenről és minden csak színjáték? Ha valóban ekkora hatalommal bír ez a háttérhatalom, akkor mégis mi a f@szomnak pazaroljátok az energiátokat arra, hogy ez ellen lázadtok? Jön majd a zsidó űrlézer, aztán eltöröl titeket a Föld felszínéről.


Másik opció: nincs háttérhatalom, a világ sokkal-sokkal bonyolultabb, mint ahogy ti elképzelitek, csak 20-as IQ-val és súlyos mentális retardációval nem tudjátok azt felfogni, hogy a világot nem emberek, hanem társadalmi rendszerek és materiális körülmények irányítják, ahol a komoly és bonyolult problémákra nem lehet olyan bugyuta válaszokat adni, hogy "A BÍLGÉCC VOLT, Ő TALÁLTA KI A COVIDOT" meg hogy "A KLÁUSZSVÁB ELVESZI A MAGÁNTULAJDONODAT!!!"

2022. nov. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
65%
Az is a baj a konteósokkal, hogy nevetségessé teszik az értelmes "konteók"-at is. Vannak tényleges jelenségek, pl. multik összefonódása politikai vezetőkkel, de aki ezeket feszegeti, azt is lehülyekonteósozzák, mert a sok idióta a gyíkemberekkel lejáratja az egész témát.
2022. nov. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
0%

"Én nekem meg is van a tippem. Csak úgyis tudom, hogy a sok ember akire hatot az a tipikus propaganda úgyis lehurrognának."

Magas fák között, hol a tenger hippikék


"Milyen emberek végülis ezek a személyek: Olaf Scholz, Elon Musk, Bill Gates, Donald Trump, Joe Biden, Vlagyimir Putyin, Hszi Csin Ping, Emmanuel Macron, Recep Tayyip Erdoğan, Albert Bourla, Soros György, Rishi Sunak, Rochild család, Rockefeller Család, Nato"

Ott laknak ők a törpikék


"Nem hiszem, hogy nekünk akarnak rosszat csak Orbán nem tud most ez ellen mit tenni."

Szegény kicsi Orbánka


" Hanem ugye az Összefogásra gondolok ők sajnos támogatják ezt a dolgot. Isten ments, hogy egyszer hatalomra kerüljenek!"

Hallottál már a gonoszrál? A csúf, kopasz Összefogásról?

Szegény összefog, aztán melléfog, aztán persze mérgesen morog!

2022. nov. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
65%
Orbán pont, hogy a great resetet támogatja. Legalábbis az elmúlt 12 év intézkedései elég erősen erre mutatnak..
2022. nov. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
36%

6. Dehogy!


[link]

2022. nov. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
79%

Médiában leadott műsor:


[link]

2022. nov. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
0%
#8: Egyébként ez nem hülyeség, hogy rá akarnak venni, hogy bérelj, ne legyen tulajdonod, meg hasonlók. De ebben nincsenek benne a világ vezetőinek összeesküvése, erre más módszerekkel, pl. a médián keresztüli manipulációval próbálnak rávenni. Vagy pl. a műhús elterjesztésére is cikknek látszó fizetett hirdetéseket használnak.
2022. nov. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
2022. nov. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!