Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Vlagyimir Putyint az új...

Vlagyimir Putyint az új világrend elárulójának nevezte Klaus Schwab, akkor ő most jó vagy rossz nekünk?

Figyelt kérdés
Szembefordult a háttérhatalommal?
2022. márc. 16. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Ha sváb tényleg azt mondta az új világrend ellen megy putyin akkor jó, nagyon jó.
2022. márc. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Akkor pozitívan csalódtam.Már attól féltem Putyin is közéjük való.Bár attól még lehet, hogy igen...Mindegy.Ha ez igaz, akkor elég jó hír.Bár Putyin sem egy szent.
2022. márc. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

Itt még velük volt Klaus maga mondja:

[link]


(Én már nem tudom, mi igaz) :(

2022. márc. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem is gyanús, hogy ők nevelték ki és most csak el akarják velünk hitetni, hogy ellenük fordult hogy mi megbízzunk benne és higgyünk neki. Kezdettől volt egy olyan érzésem, hogy az egész háború mindkét fél által összejátsszva lett elkezdve éppen az új világrend könnyebb bevezetéséért.
2022. márc. 16. 15:05
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem, már senki nem tudja követni ki-kivel van, és nagy eséllyel pont ez a lényeg. Egy biztos, az átlag ember fog sz@póágra kerülni és az elit még gazdagabb lesz.
2022. márc. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

Hitler 2.0


Tudniillik Hitler is a háttérhatalom bábja volt,de fellázadt ellenük.

2022. márc. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
#6 Igen, ők juttatták hatalomra Hitlert.Csak aztán neki más tervei lettek.
2022. márc. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hol mondta? Amugy lehet terv resze.
2022. márc. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valszeg ez az egész buli egy cirkusz, ami segítségével el tudták költeni az adófizetők pénzét.
2022. máj. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!