Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Valószínűleg palesztin ellenál...

Valószínűleg palesztin ellenállók/partizánok robbantottak Jeruzsálemben. Vélemény?

Figyelt kérdés
Terroristák vagy szabadságharcosok? Az izraeliek megszállók vagy sem? A palesztinoknak joguk van az ellenálláshoz, szabadsághoz, magántulajdonhoz? Érdemes általánosítania a két népnek a másikkal szemben?

2022. nov. 23. 12:13
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

#10

A besenyők a példámban pont a palesztinokra vonatkozott, de hagyd a faszba...

Oké, akkor mi a megoldás? Ha tényleg ők irányítják a világot, ahogy te gondolod, akkor már rég elvesztettük a háborút. Ideje behódolni.

2022. nov. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
9, aki oda költözik, az nyilván megszálló. Aki ott születik, annak lenne lehetősége elköltözni egy idő után. Valószínűleg a nagyon nagy részük az izraelieknek egyetért a megszállással, a palesztin holokauszttal. Nem tudhatjuk, hogy melyikük tartozik ebbe a halmazba, és melyikük nem.
2022. nov. 23. 13:04
 13/24 anonim ***** válasza:

#12

Ez alapján, amit írtál teljesen felesleges volt feltenned a kérdést.

Te már rég eldöntötted mi a helyzet...

2022. nov. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%

11.


Izráel népe ott olyan, mint a románok Erdélyben. Előadják ugyan, hogy ők már "5000 éve is ott voltak", de önálló államot, felelősséget sosem vállaltak, csak amikor már "megérte". És úgy is bánnak a palesztinnal, mint derék románjaink a székelyekkel Csau ideje alatt.

2022. nov. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

12, aham. Tehát öljünk pincéreket, könyvelőket, iskolásokat, mert ők gonosz megsázllók. Értem.

Eszerint képtelenség azt állítani, hogy terrorizmus lenne. De ha ez a véleményed, minek tettél fel kérdést?

2022. nov. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Én nem tudom, mi az igazság, hajlok a megszállás álláspontra és a palesztinok jogos ellenállására. Jó lenne egy ott élő véleménye is, megszállónak érzi-e magát, milyenek ott a mindennapok, egy terrorállam állampolgárai is terroristák-e.
2022. nov. 23. 13:14
 17/24 anonim ***** válasza:

#14


Engedjük el a dolgot inkább. Az Izrael-Románia párhuzam erősen elvette a kedvem a veled való vitázástól! :D Köszöntem!

2022. nov. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
16, temost konkrétan a kollektív bűnösségről beszélsz...
2022. nov. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
18, a magyarok, németek, most 150 millió orosz esetében is kollektív bűnösséget állapítottak meg. Az izraeliták esetében számtalanszor a történelem során.
2022. nov. 23. 13:34
 20/24 anonim ***** válasza:
Te lehet, én nem.
2022. nov. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!