Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A balosok miért tartják...

A balosok miért tartják magukat okosnak, ha kritika nélkül benyalják a woke ideológiát és az LMBTQ propagandát?

Figyelt kérdés

Azért, ha meggondoljuk ezek mind bomlasztják a társadalmat. A woke és ez a kulturális relativizmus tulajdonképpen megcsúfolja a nyugati történelmet, attól függetlenül, hogy voltak hibák is a múltban. Viszont melyik kultúrában nem voltak? Afrika a gyarmatosítás nélkül ma is sokkal fejletlenebb lenne. Nem volna semmi infrastruktúra, a törzsek ölnék egymást, semmi államiság nem alakult volna ki.

Nekik ez hogy nem tűnik fel? Meg az hogy mennyire nevetséges mikor valaki ilyen genderfluid, nem tudja eldönteni magáról, hogy fiú vagy lány. Ezt jelenti felvilágosultnak lenni, hogy ilyen hülyeségekért kell lelkesedni?



2022. dec. 1. 10:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Balos vagyok, de fogalmam sincs mi ez a woke dolog, és az LMBTQ sem izgat komolyabban.

Szerintem sokan vagyunk ezzel így.

2022. dec. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
73%
Erről eszembe jut, amikor a legendás filmrendező, Werner Herzog a baloldali mozgalmak idején, a '60-es, '70-es évek környékén vitázott egy csoport balossal, mert nem értett egyet velük. Ők azt mondták, Afrikát fel kell szabadítani a gyarmati sorból. Erre a rendező megkérdezte, hogy járt-e valamelyikük Afrikában, vagy dolgozott-e valaha fizikai munkát. Ő mindkettőből bőven kivette a részét. A válasz "nem" volt. Na, ez jól kifejezi az ő elképzeléseiket.
2022. dec. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
27%

"A gender az nem biológiai nemet jelent"


A gender annyira tudomány, mint a Kriptozoológia.Azaz semennyire.

Ha valaki meg nem annak érzi magát, mint ami a lába között van, az nem normális.

2022. dec. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Talán elszakadtak a valóságtól, unatkoznak, valami jót akarnak tenni, ezért kitalálnak ilyen dolgokat.
2022. dec. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
46%
Nem nyalunk be semmit kritika nélkül, egyszerűen csak nem foglalkozunk vele. Ti viszont lmbtq-val keltek és fekszetek lassan. Pl a woke-ot sokáig azt se tudtam micsoda, nem is nagyon érdekelt, de már annyira nyomattátok mindenhol, hogy utánanéztem. Ha annyira hatással lenne rám és egy valós probléma lenne, akkor nem lett volna szükségem arra, hogy utánanézzek. Nagyapám az lmbtq-ról nem tudott semmit, amióta a kormánymédia ezt nyomatja, azóta folyamatosan erről beszél.
2022. dec. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
A fideszesektől mást se hallunk, csak azt hogy "Én, én, én, én, én!" Ez nem woke, így nem lehet normálisan élni.
2022. dec. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

#13

"A gender annyira tudomány, mint a Kriptozoológia.Azaz semennyire."

Innen lehet tudni, hogy nem tudod miről beszélsz.

A gender viselkedését kutatja, ami a társadalomtudomány egy ága, vagyis annyira tudomány, mint bármelyik társadalomtudomány.


"Ha valaki meg nem annak érzi magát, mint ami a lába között van, az nem normális."

A gender viselkedésről szól.

Pl. a gender tudomány része, hogy a férfi vagy nő mosogat a nap végén.

2022. dec. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
48%
#17: Akkor a gender tudomány nem is állít olyat, hogy lehetsz nő attól még, hogy férfinak születtél?
2022. dec. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
53%
Mert azt mondják nenik az influenszerek és belpesti firkász zsidócskák.
2022. dec. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

érdekes 1-es valahogy azt látom hogy a fehér kelet európai férfinak sokkal kevesebb a joga és sokkal kevesebb mindent néznek el.


ma már lmbt-s fekete ázsiai nőnek kell lenned hogy elfogadjanak

2023. ápr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!