Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményed arról hogy...

Mi a véleményed arról hogy Manchester-ben, London-ban már majdnem, Birmingham-ben pedig már végleg kissességbe került a fehér népesség?

Figyelt kérdés

[link]


Természetesen a libbant, "tuddjukik" által irányított sajtó be sem számol erről, sokkal fontosabb és világraszólóbb hír az hogy egy angol nemesasszony meg merte kérdezni egy fekete "angoltól" hogy honnan származik ami miatt azonnal el is bocsátották a hálás királyi családtól hatvan év hűséges szolgálat után. Vagy ha említették is ezt a hírt akkor azt ünnepelve, mintha örülni kéne neki hogy fogynak el a fehérek és hogy ez csak a libbant pártok malmára fogja hajtani a vizet. Természetesen ha ezt a folyamatot negatív fényben mered feltüntetni (fehér népírtás, Great Replacement), akkor hirtelen nem is történik ilyesmi, te meg csak egy rohadt náci-rasszista elmebeteg összeesküvés hívő vagy. Összeségében az Egyesült Királyság már csak 74%-a fehér és ezzel arányosan növekedik a bűnözési ráta is. Mi a véleményed erről? Hány éve van még hátra a fehér rassznak?



2022. dec. 5. 06:32
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
79%

Én ugyan nem láttam az lbc statisztikáit, viszont idén voltam mindhárom érintett városban, ráadásúl 2-ben még rokonaim is élnek és, hát, amit láttam és, amit ők mondanak az egy ici-picit másként tűnteti fel a kérdést...


fakenews

inkább utazz és ne olvass ruszki propagandát

2022. dec. 5. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]


Akkor nesze itt van nézd meg a drága jewkipedia szerint mik az etnikai összetétele a városoknak a legutóbbi népszámlálás szerint, te libbant agymosott idióta...

2022. dec. 5. 06:40
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, Angliában egyrészt sose volt társadalmi kérdés a bevándorlás, ezért nem kell őket félteni, hidd el, ismerem az angolokat, viszont nagyobb probléma jelenleg a Brexit okozta szrcunami:

egy csomó munkahely megszűnt

brutális az infláció

üzemanyaghiány van náluk is

és egekben vannak az energiaárak.


Londonban és Manchesterben sétálgatva egyébként semennyire sem láttam több bevándorlót, vagy attrocitást, vagy akármint, mint mondjuk 10 évvel ezelőtt, sőt inkább kevesebbet, mert a fent emlitett okok miatt, sokan átmentek inkább EUs országokba dolgozni, vagy hazamentek.

2022. dec. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Jah és akkor még nem emlitettem, hogy a Skótok megint ki akarnak válni a UK-ből és vissza akarnak menni az EU-ba, de Wales esetében is felütte a függetlenedés a hangját, mert ők is szivnak a Brexit végett. Értsd esik szét a királyság.
2022. dec. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 Isti22 ***** válasza:
100%

Mivel nem vagyok rasszista, nem érdekel.

Neked biztos rossz lehet, hogy egyre alacsonyabb a fehérek aránya.


Engem most pl. jobban érint az infláció.

2022. dec. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként kérdező, te voltál valaha is a jó öreg UK-ben?
2022. dec. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
100%

"ezt a folyamatot negatív fényben mered feltüntetni (fehér népírtás, Great Replacement), akkor hirtelen nem is történik ilyesmi, te meg csak egy rohadt náci-rasszista elmebeteg összeesküvés hívő vagy."


Hát ha népirtásnak nevezel egy folyamatot amiben nem ölnek meg senkit, hanem többet szülnek, meg telepitenek be, akkor az is vagy.


"jewkipedia "

Hát ez után meg...

2022. dec. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez tényleg igaz, én most mérhetetlenül csalódtam Orbán Viktorban!

Nem kellene akkor újragondolni a határvédelem kérdését? Vagy, hogy a fenébe jutnak oda, ha egyszer mi védjük Európa határait?

2022. dec. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 Koplárovics Béci ***** válasza:
60%

Fogadni merek, hogy a legtöbb "nemfehér" lényegesen értelmesebb, mint bármelyik Mi Fidesz Hazánkos "ember".

(3, 2, 1 lipsiiii!!!!)

2022. dec. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
29%

"viszont idén voltam mindhárom érintett városban, ráadásúl 2-ben még rokonaim is élnek és, hát, amit"


Micsoda véletlen, még jó hogy pont ott voltál 😂😂

2022. dec. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!