Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hosszabb távon szerintetek is...

Hosszabb távon szerintetek is jó dolog Európának, hogy Anglia Brexitelt?

Figyelt kérdés

Szerintem igen. Anglia nem is igazán európai ország, inkább óceániai, a Brit gyarmatbirodalommal pl. Ausztrália, India, illetve az USÁ-val van inkább szorosabb kultúrális kapcsolatban, mint pl. németekkel, franciákkal. Egy átlag brit pl. közelebbi embernek érez magához egy indiait vagy egy pakit, mint egy lengyelt.


Hosszútávon bomlaszó lett volna számunkra egy ilyen kultúridegen USA-előőrs az EU-ban.



2022. dec. 11. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Mindenképpen. Az én álmom egy németek által irányított Európa, amiben a közép-európai kultúra a domináns, az angolok, franciák meg foglalkozzanak inkább a hottentotta gyarmataikkal!
2022. dec. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

Az egész EU egy Usa előőrs.


Mindenben az USA "javaslatait" követik, még a bolond ideológiát is lemásolták.

2022. dec. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Gondolkozz el azon, hogy miért is lépett ki NB az EU-ból.

Amit ugyan a többség már megbánt, de nemigen van visszaút.

2022. dec. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 MDaniel98 ***** válasza:
88%
Nem, szerintem nem jó Európának.
2022. dec. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Nekünk itt Angliában ennek megvan az előnye és hátránya is. Ez szerintem oda-vissza is igaz.

Előny, hogy több a munkalehetőség számunkra, hátrány , hogy amikor csomagot küldök haza azért még otthon a címzett is fizet.. bár ez inkább őt érinti.

2022. dec. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Egyetértek, kulturálisan semmi köze Angliának Európához. Ha odamész, ezt meg is tapasztalhatod, más oldalán közlekednek az utnak, másképp öltözködnek, másképp gondolkodnak, másképp éreznek és ráadásul még le is nézik egész Európát. Tehát egy bomlasztó tényezővel kevesebb az EU-nak amely még közelebb is hozhatja a megmaradt országokat egymáshoz.
2022. dec. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1


A franciák kellenek Európához, és kevésbé arrogánsak mint a britek, sokkal emberibbek és hajlandók áldozatot és vállalni Európáért míg a britek mindig is csak saját érdekeiket nézték.

2022. dec. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Franciák nélkül nem lenne Magyarország.
2023. júl. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!