Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha Patriot rakétákat kap...

Ha Patriot rakétákat kap Ukrajna arra oroszorszag hogyan reagál? Ez nem újabb eszkalacio ?

Figyelt kérdés

2022. dec. 13. 19:43
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
60%
Általában csak a leselejtezett, útban lévő fegyvereket sózzák rá az ukikra, nem azt aminek ereje is van. Viszont még annak meglesz az ára, az a 18 meg 20, meg végtelen milliárd dollár amit küldenek nekik - nem ajándék. Kíváncsi leszek az akkori vezetés arcára, amikor az USA és a bankok benyújtják a számlát.
2022. dec. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Állítólag még fogják kapni a modern cuccokat is.


Pl patriot és az atacam rakéta

De akor újra eszkalalodik a konfliktus .


Persze lehet a Patriot telepítés inkább az Iráni ballisztikus raketakra válasz mert abból meg több százat állítólag az oroszok kaptak .

2022. dec. 13. 19:51
 3/33 anonim ***** válasza:
65%

2.


Ez igaz. Az viszont érdekelne, hogy ennek mi lesz az ára. Az fix, hogy Ukrajna ezt "normálisan" nem fogja tudni törleszteni, és ezt azok is tudják akik a pénzt és fegyvert odaöntik. És nem szívjóságból vagy "a demokrácia nevibe" teszik mindezt, szóval... Kíváncsi leszek mit kérnek majd a végén.

2022. dec. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Oroszországot! Tönkre teszik megbuktatjak a kormányát és akor jönnek a nyugati multik és rateszik a kezüket mindenre, mint anno nálunk. Ukrajna nem számít ő csak a katona ebben a játékban
2022. dec. 13. 20:22
 5/33 anonim ***** válasza:
63%
A cél a Putyin-rezsim kivéreztetése. Nagyon helyesen, egy ennyire agresszív, kiszámíthatatlan, degenerált maffiózó csürhe nélkül sokkal jobb hely lesz a Föld.
2022. dec. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
70%
20:22: a nyugati multikkal eddig is tele volt Oroszország, Putyinék tettek róla az agressziójukkal, hogy a többségük kivonuljon.
2022. dec. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

#2 Én azt olvastam a hírekben, hogy az USA belepiszkál a fegyverekbe mielőtt odaadja, mert nem bíznak az ukránokban.Tehát csökkentik a hatótávot, ilyesmi.Kiszerelnek belőle pár alkatrészt, módosítanak rajta.Direkt nem adnak nekik semmit, amivel Oroszországot tudják támadni.

Amivel eddig Oroszországba lőttek az ukránok, az ukrán házi barkács volt, az USA elhatárolódott ezektől a támadásoktól.


Én nem hiszem, hogy az USA bevállalna egy atomháborút a pénzmosás kedvéért.

2022. dec. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
35%
#6 Ki vonult ki?Már egy csomó rég visszament, meg utóbb kiderült, hogy több el sem ment.Olyan sok cég nem vonult ki.
2022. dec. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

7# nem is atomhaboruval teszik tönkre hanem beleviszik egy olyan haboruba amit nemtud megnyerni.de kiszalni se mert részben a saját területén zajlik a krim fesziget mindenképpen az ország szerves része.



Szerintem ha bukik Putyin a nyugati cégek visszajonnek olcsón megveszik ami kell és a nyersanyag készletet is ok fogják kitermelni.

Nem lesz senki aki megvedje az orosz érdekeket a nyugati hienaktol .


Az is lehet hogy több kisebb kezelhető államra oszlik oroszorszag hogy a Nyugat azt csinálhasson amit akar .

Ja és persze akor Lukhasenka is bukik

2022. dec. 13. 20:31
 10/33 anonim ***** válasza:
63%

#9 Nem érted amit írtam.Arra gondoltam, hogy az USA nem fogja engedni, hogy Oroszországot támadja Ukrajna, mert akkor már atomháború lenne.

Az orosz védelmi elvek kimondják, hogy atomot kap az, aki Oroszországot támadja.Kérdés a Krímet minek tekinti Oroszország?Szerintem sajátjának.


Emellett ha bukna Putyin, valószínűleg egy sokkal betegebb figura jönne a helyére.Putyin az nagyon mérsékeltnek számít ott náluk.Gondolj csak pl. Medvegyevre.

2022. dec. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!