Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ukrajna a hibás, mert fegyverr...

Ukrajna a hibás, mert fegyverrel védekezik az ellen, aki fegyverrel megtámadta őket? De aki fegyverrel megtámadta Ukrajnát az a jófiú?Jól értem én ezt a logikát?

Figyelt kérdés

Trianon is helyes volt,ha az ukrán területekért nem kár, akkor a magyarért sem, jól értem?


1848, és 1956ban mi magyarok voltunk akkor a hibásak mert nem tettük le a fegyvert, és nem adtuk meg magunkat az oroszoknak Jól értem?

Jól értem én ezt?



2022. dec. 17. 17:21
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
31%
Csakhogy ezek orosz területek. Ez az apró probléma. Az egy dolog, hogy Ukrajna megszerezte őket, atombombával zsarolással és egyebekkel. Most ugyanúgy erőszakkal veszíti el. Ha az legális volt, akkor ez is.
2022. dec. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
18%
Persze hogy nem érted mert fordítva ülsz a lovon. Az ukránok támadták meg az orosz kisebbséget és kezdték őket mészárolni. Ha te az ellenkezőjét állítod, hogy az oroszok támadtak akkor soha nem is fogod megérteni.
2022. dec. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
49%

Aha... oké, lépjünk egyet kérdező: az EU milyen alapon szállít fegyvereket két nem EU és NATO tagország konfliktusába, az egyiket támogatva?

Komolyan kérdezem....🤔

Hogyan jön ez, ezzel a háborút támogatja.

2022. dec. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
37%

"Jól értem én ezt?"


Nem. A 2022-es változat szerint mi "56-ban a békéért harcoltunk vagy mi :D :D

2022. dec. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
63%

"az EU milyen alapon szállít fegyvereket"


Minden országnak szuverén joga oda fegyvert eladni, ahova akar.

2022. dec. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
25%

Az a baj kérdező, hogy az egész történetet nem ismered. Az ukrán nácik mindenkit szeretnének kiirtani aki nem ukrán. Elsősorban a magyarokat.

https://www.youtube.com/watch?v=7OQXNwmWjCU


Most ugye rátámadtak az oroszokra, és pont rossz lóra tettek, mert azok vissza is csaptak rendesen.

2022. dec. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Erre nincs jó-rossz válasz.
2022. dec. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
17%
Hát. lehet hogy nincs. De úgy azért ne tegyünk már mintha az oroszok lettek volna az agresszorok a történetben.
2022. dec. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
80%

"mintha az oroszok lettek volna az agresszorok"


Igazad van! A szemét ukránok lövik épp Moszkvát és oroszországban nincs lassan működő elektromos hálózat. Az oroszok az áldozatok, ez egyértelmű :D :D

2022. dec. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
20%
Azért hibás mert legyilkoltatta a kisebbséget
2022. dec. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!