Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy Kanadában börtönbe kerülhetsz, ha azt mondod a gyerekednek, hogy nem transznemű?

Figyelt kérdés

"Hatályba lépett Kanadában az úgynevezett konverziósterápia-törvény, amely börtönbüntetéssel sújtja azokat, aki megpróbálnák megváltoztatni egy nem heteroszexuális személy szexuális orientációját vagy a születési jegyeknek megfelelő nemi identitás megtartása mellett érvelnének. Azok, akik ilyen bűncselekmény elkövetésére vetemednének, öt év börtönbüntetésre számíthatnak, azok pedig, akik az ilyen kirekesztő nézeteket terjesztenék, két év szabadságvesztést kaphatnak."


"A törvény némileg következetlen módon nem büntetné azokat, akik ellenkezőleg, a heteroszexuális személyeket akarnák más irányultságba átsegíteni, mint ahogy azokat sem, akik a születési nemükkel megegyező identitásukkal rendelkező embereket próbálnák transz vagy más irányba befolyásolni."


[link]


Tehát az nem bűncselekmény, ha a homoszexualitás vagy a transzneműség felé terelsz valakit, fordítva viszont az, és börtön jár érte. Így gondolkodik egy liberális demokrata.



2022. dec. 22. 20:44
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
93%
19: esélyes, hogy nem tud,ezért csak a fideszmédia torzítása jut el hozzá a világról, nem tud eredeti nyelvű cikkekre rákeresni, hogy elolvassa mit írnak az eredeti források
2022. dec. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
95%

21, valójában még az eredeti forrást sem kell elolvasni. A cikkben amit ő linkelt, abban is az van, hogy a terápiát büntetik.

Konkrétan azt, hogy ha rászólsz a gyerekedre és ezért megbüntetnek, ezt a kérdező fost aki a kisujjából..

2022. dec. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
94%
22: én szeretem az eredeti forrásokat is elolvasni, de ez is igaz, hogy az egész címet csak ő találta ki, mert ő is beidézi, hogy " konverziósterápia-törvény, amely börtönbüntetéssel sújtja azokat...", ami egyértelműen nem az, hogy a szülő rászól a gyerekére, de esélyesen a kérdezőnek fogalma sincs, mi az a konverziósterápia, nem is hallott még róla
2022. dec. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
És akkor azt mondjátok meg, azt miért nem bünteti a törvény, hogy az LMBTQ homoszexualitásra vagy nemváltásra buzdítson embereket? Elárulom: mert a liberálisok képtelenek kettősmérce nélkül létezni.
2022. dec. 22. 23:02
 25/31 anonim ***** válasza:
93%

A kérdező még az átlag fideszbirkán is túltesz, mert nem csak azt szajkózza vissza, amit a propaganda a szájába ad, hanem még saját maga is hozzákölt olyat, ami nincs is a cikkben.


Ilyen extrém elborultság még a fideszhívek körében sem mindennapos.

2022. dec. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
94%
#24 hol buzdítanak, kik és hogyan?
2022. dec. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, hán konverziós terápiáról hallottál már, ami heterók eltérítését célozta?
2022. dec. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező, sem az általad linkelt oldalt nem olvastad el, sem angolul nem értesz, sem az alapvető fogalmakkal (pl. drag queen, transzszexualitás, stb) nem vagy tisztában, sem a kanadai törvényhozás és jogi környezethez nincs közöd.

Tulajdonképpen csak hergelni jöttél minket a hazugságaiddal, és most frusztrál, hogy nem sikerültsikerült, csak 1-2 embert tovább bolondítanod, akik vagy hozzád hasonló gyűjtogató mentalitású propagandisták, vagy már amúgy is ezzel kelnek és fekszenek, annyira elhitték ezt a kamut.

Ha nem volna igazam, azt javaslom, olvasd újra amit belinkeltél és olvasd újra a válaszokat, amiket eddig lepontoztál, csak mert nem a te agendádat támogatták, hanem az valóságot igyekeztek megmutatni.

2022. dec. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
97%
Ismét egy befürdött fideszes kérdés.
2022. dec. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

Leszbikus lányként élvezet olvasni ezeket a kérdéseket🤣


Egész életemben próbálták rám erőszakolni a férfiakat ,hiába mondtam hogy nem szeretném ,mert nem vonzanak


Én sose mondtam senkinek ilyesmit hiszen én tudom milyen ha olyat eroszakolnak rad amit nem akarsz


De persze a kerdezohoz hasonló elmeroggyantak tényleg elhiszik hogy bármelyikünk is meleggé akarna tenni bárkit is pedig mi tudjuk a saját bőrünkön hogy ezt mennyire nem lehet

2022. dec. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!