Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Osztrák alkancellár: "Magyaror...

Osztrák alkancellár: "Magyarországot ki kellene rúgni Schengenből" Ezzel egyetértek, szerintem csak onnan, hanem mindenhonnan ahol nem teljesíti a vállalásait! Pl: EU,Nato, stb. Jogos felvetés-e ez ???

Figyelt kérdés
2022. dec. 29. 10:58
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Az eredeti felvetés az index-en megtalálható.. De ezzel és amit irtam azzal én is egyetértek. Valahogy november óta csak a propaganda lett felcsavarva, de a tettek elmaradtak a politika részéről.. No és Orbán nyugdíjazása is esedékes lehetne...
2022. dec. 29. 11:00
 2/21 anonim ***** válasza:
49%
Természetesen nem. A csatlakozáskor nem írtunk alá semmi olyat, hogy az EU teljes körű diktatúrát gyakorolhat felettünk.
2022. dec. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
74%

Ausztriát is kilehetne rúgni.Elég sok migránst továbbengedett Németországba.


Magyarország pedig teljesíti a NATO elvárásait.Viszont él a jogaival is.Ez azt jelenti,hogy nem bólogat mindenre mindig.Ugyanez igaz az EU-ra is.

2022. dec. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Durva hogy az ember látszólag saját maga ellen ír, de mit csinálunk, ha megvásárolták a választást, és szándékosan egy alkalmatlan ellenzékit az össze-visszabeszélő, -sohasem előtte gondolkodó- Marky Zay-t inditották a választásokon, amit persze igy elbukott a baloldal...
2022. dec. 29. 11:02
 5/21 anonim ***** válasza:
67%
Jogos hát. Legalább tíz éve mondom, hogy az Eut ki kell vágni a pitsába. Csak ezek olyanok mint a pióca, nem lehet őket levakarni. Szerencsére a briteknek sikerült.
2022. dec. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Szerintem Gyurcsánnyal vagy Gyircsánynéval, de akár Karácsonnyal is több esélye lett volna nyerni a baloldalnak, mint ezzel a Marky (számolom a pénzt) Zay-al...
2022. dec. 29. 11:04
 7/21 anonim ***** válasza:
63%

Az osztrák alkancellár? A kretén, akik szárnyas kaput építettek?

Persze mivel külföldi, így nyilván igazat mond (mint a baloldal általában).

Teljesen releváns a véleménye.

Kíváncsi lennék, hány dollárba került.

2022. dec. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
5-ös Jogos , de nincs más mint az EU, miért egy orosz rendszerű, Putyinista/Sztálinista diktatúra jobb lenne ? Ahol még több szava van a gazdagoknak, és semmi a muzsikoknak (paraszoknak-itt ez lehet munkás is) ?
2022. dec. 29. 11:05
 9/21 A kérdező kommentje:
Szerintem a Szárnyaskapus a korábbi alkancellár volt.. aki oldalágakka nyitotta volna a kapukat..
2022. dec. 29. 11:06
 10/21 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, mi is lenne az ok hogy kizárják Magyarországot a shengeni övezetből?

Mi vagyunk azok akik valóban védik az övezet határát. Eddig pont amiatt ment a hiszti, hogy a magyar határon nem tudnak csak úgy átsétálni illegálisan akárkik.

2022. dec. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!