Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Franciaországból, hogy lett...

Franciaországból, hogy lett egy ilyen kis mimóza ország?

Figyelt kérdés

A történelemben Franciaország általában egy erős és nacionalista ország volt. Sok gyarmattal, még a világháborúkból is jól jött ki. De valahogy a 21. Században egy kis mimóza, térdhajtó ország lett.

A migránsok folyamatosan jönnek, a városaikban rombolnak, Marseillében és Párizsban nagyon nagyszámú muszlim lakosság van, és a bűnözés is virágzik. De mi vezetett ide. Valamint hirtelen elveszítette a gyarmatait, és egy multikulturális "paradicsom" lett. A 2. Világháborút megnyeri de egy akkori 10 milliós Algériától kikapott?



2022. dec. 31. 19:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

'Ha megnézed az USA is kikapott Vietnámban,'


Ezt pontosítsuk: a déli kliensállam kapott egy büdös nagy pofont, az Államok megúszta presztízs vereséggel. Abba meg bele se megyek, a társadalmat soha nem sikerült megnyernie a kormánynak ehhez a háborúhoz, innen is ered a tekintélyvesztés.

2022. dec. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
81%
Ráadásul ma is Franciaországé az egyik legerősebb európai hadsereg, Ukrajnát is támogatják rendesen. De a mai napig vannak gyarmatai is más földrészeken. Szóval annyira azért nem "mimózák" :D
2022. dec. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
"Legerősebb európai hadsereg" de azért sikerült bekapni jó pár iszlám támadást, valamint masírozó marokkói és egyéb arab migráns város szétverést elszenvedni.
2022. dec. 31. 20:31
 14/21 anonim ***** válasza:
75%

Tudod mit?

Gyere ki ide élni néhány hónapra de inkább évre, és majd meglátod, hogy mennyire nem "mimóza" állam Franciaország.

Migránsok ide vagy oda, még mindig sokkal jobb itt az élet, mint a legtöbb európai államban.

És én nem a hírekből vagy a Facebook-féle oldalakról tudom, hanem mert hosszú évek óta itt élek, és köszönöm, nagyon jól vagyunk családostól.

(Lehet lepontozni, az nem változtat sem a tényeken, sem az igazságon, sem a saját tapasztalataimon.)

2022. dec. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
80%

Na kedves kérdező. Én kérdeztem hogy hol láttad. (Facebookon is megy a propaganda)ml. Az én családomból élnek Franciaországban és úgy mondom ezt neked hogy ami állítasz 99%-ban f@szság...kimosták az agyad barátom...nem kérem hogy higyj nekem, úgy se fogsz mert fanatikus hülyék vagytok és ha a kormány bemondaná reggel a rádióban hogy mától minden férfi nő csak lesnél hogy hol a pin@d.

Én lezártam, szilveszer van, bulizzatok, B. U. É. K ✌

2022. dec. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
5%

"kimosták az agyad barátom...nem kérem hogy higyj nekem, úgy se fogsz mert fanatikus hülyék vagytok és ha a kormány bemondaná reggel a rádióban hogy mától minden férfi nő csak lesnél hogy hol a pin@d."


Lehet a te agyad van kimosva.Vagy inkább programozva.

-LMBT jó!

-Migráns jó!


Ennyit tudtok.Ennyi a programotok.

2022. dec. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Annyira bírom ezeket a libsiket itt, tényleg ennyire vakok vagytok? Vagy csak szeretitek a migriket?
2022. dec. 31. 21:04
 18/21 A kérdező kommentje:
Akinek megfelel, hogy megerőszakolják a családját az utcán azoktól nem is várok el semmit...
2022. dec. 31. 21:07
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
21:07: mikor jártál utoljára külföldön?
2022. dec. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%

"Akinek megfelel, hogy megerőszakolják a családját az utcán azoktól nem is várok el semmit..."


Az a gond, ratyóka, hogy a franciákat, amikor ők migráltak be algírba, francia kongóba és máshova, nem b*szták jól pofán és nem kergették ki onnan az ott élők. Mert ha tették volna, akkor most Franciaországban sem lenne annyi "migráns".

2022. dec. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!