Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az miért van hogy a hazai és...

Konteós kérdése:

Az miért van hogy a hazai és nemzetközi liberálisok élnek-halnak a tulajdonképpen autokrata, mondhatni diktátor Zelenszkiért?

Figyelt kérdés
Kb olyan mintha az ukrán Putyinért vagy Erdogánért rajonganának
2023. jan. 3. 14:11
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
79%

10-es, aki nagymagyar sállal mutatkozik, miközben keverfajokról értekezik hablatyolva és a kispajtija meg örül annak, hogy Argentina fehér európai, keresztény nép, közben meg áthallásos kampányt folytat a meleg közösség ellen, a szinesbőrüek ellen, a más vallásúak ellen.

Én ezt tartom szélsőjobbnak és a követőit.

2023. jan. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
20%
11 Világos, gondolom hozzád közelebb áll a szemlőhegyi tolvaj, a körömletépős bauer, a nemzetárulók, a politikai ellenfeleket lámpavasra húzni akaró "keresztény" porszívóügynök. Neked az a hablaty az ideológiai közeged.
2023. jan. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
71%
12es, én nem vagyok politikus és nem kell, hogy ideológiai közeggel rendelkezzek ahhoz, hogy megtudjak állapitani egy alapvető náci jellegű kommunikációt. Sajnálom, ha megbántottalak, nem téged szerretelek volna támadni, hanem Orbán Viktort, Németh Szilárdot és a Fideszt. Veled semmi bajom, hiszen nem is ismerlek, viszont a nevén nevezett politikusok munkásságát velejéig károsnak és rombolónak tartom. Legyen szép napod, remélem nem sértettelek vérig.
2023. jan. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
26%

13 Engem nem. Én sem vagyok politikus, csak érdekes számomra ki kivel vállal politikai közösséget és kér számon vagy ítél meg másokat.

Mert az ellenzéki politikusok közt vannak ám szép számmal szélsőségesek, populisták, kommunisták, rasszisták, magyar ellenesek, homofóbok. Sokan mégis őket választanák...miért?

2023. jan. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
24%
Azért, mert a liberálisok nem liberálisak. Meg azért, mert vakon követik, bármit bead nekik a globalista liberális média.
2023. jan. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 Koplárovics Béci ***** válasza:
43%
Nem Zelenszkijért, hanem a megtámadott Ukrajnáért... Elég nagy különbség.
2023. jan. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 Jeffrey Spender ***** válasza:
26%

Pedig olyan kommentek is akadnak, rendre, amiben Orbànt cserélnék el Zelenszkijre.


És most komolyabban.


Csak azt felejtik el nagyon sokan képmutatók, kettős mércével ténykedő szemellenzősök, hogy 2014 előtt a kutyát (világot) nem érdekelte Ukrajna, vagy annak lakóinak a sorsa... Hol volt a nyugati támogatás, és nagy ukrán barátság, ill konkrétan hisztérikus imádatuk, amikor oroszbarát volt Ukrajna?



Hol volt a nagy EU-hoz / NATO-hoz való ukrán csatlakozási terv?


Senkit sem érdekelt egy velejéig korrupt, fejlődésre képtelen, fekete-afrikai szintű banánköztársaság.

2023. jan. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
64%

Az a legdurvább hogy a 17-esnek abszolút igaza van, de le van pontozva.

Itt a gyk-n teljesen felesleges a válasz értékelése, ez csak azt mutatja hogy az olvasó egyetért-e vele vagy nem.

Hiányzik a gondolkodás, hogy amit a tvben mondanak kicsit elgondolkodjon hogy igaz-e. A másik kedvenc ha nem az ukránokat pártolod akkor csakis kizárólag putyinfan lehetsz, ááááá, még véletlenül se az hogy mindkettőt elítéled, olyan egyszerűen nem létezik... 🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑


A válasz annyi hogy a hazai és nemzetközi liberálisoknak most ez a mantra. Mondanám hogy mert usa érdek de az már túl összeesküvés elméletes 😀.

2023. jan. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 Jeffrey Spender ***** válasza:
64%

Olyan szintű vak gyűlölet folyik ezen az oldalon, hogy elképedek.


" Orbán egy rákos sejt az EU tomporán "


" Az ukrán politikusok kirohanásai teljesen jogosak "


" Olyan elnök kéne nekünk mint Zelenszkij "



És a dolgokat sem értem.


A valóságban az ellenzék akkorát esik, mint az ólajtó. Viszont ha az ember csak a Gyakori Kérdésekről tájékozódna, kétharmados ellenzéki győzelmet jósolhatna.

2023. jan. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
31%

#19 "ha az ember csak a Gyakori Kérdésekről tájékozódna, kétharmados ellenzéki győzelmet jósolhatna"


Az alábbi állítások mind igazak:

- Ha csak az angolul is beszélő embereket néznénk kétharmados ellenzéki győzelem lenne

- Ha csak az internetet rendszeresen használókat néznénk kétharmados ellenzéki győzelem lenne

- Ha csak az értelmiségieket néznénk kétharmados ellenzéki győzelem lenne


Nem a gyakori a furcsa hely, hanem a vidéki zsákfalvak mélyszegénységében élő szerencsétlenjei tartják hatalmon orbánt.

2023. jan. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!