Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az miért van hogy a hazai és...

Konteós kérdése:

Az miért van hogy a hazai és nemzetközi liberálisok élnek-halnak a tulajdonképpen autokrata, mondhatni diktátor Zelenszkiért?

Figyelt kérdés
Kb olyan mintha az ukrán Putyinért vagy Erdogánért rajonganának
2023. jan. 3. 14:11
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
64%

#20 Ringassátok magatokat ebben az álomban, hogy a tehetségtelenségetek és alkalmatlanságotok okát másban kell keresni. Nem véletlenül buktok újra és újra. Hiába beszél valaki angolul és internetezik sokat Pesten ha attól még ostoba és tudatlan marad, mint egy pár lyukas zokni.


Különben is nem egészet, hanem 3/3-ot ígért az angolul kicsit beszélő, tájékozott, a szellemi szintetek krémjét jelentő ellenzéki vezető.

2023. jan. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 MDaniel98 ***** válasza:
93%
Most ő a jófiú, és Putyin a patás ördög, ennyi az egész.
2023. jan. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 Jeffrey Spender ***** válasza:
60%
Én azt nem értem, sokak siránkoznak, milyen élhetetlen ez az ország, az EU-ban nyitottak a határok az EU polgárainak, mindenki mehet az általa jobbnak tartott országba. Vagy akár Ukrajnába is ki lehet költözni az imádott Zelenszkijhez.
2023. jan. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
0%
#23 sokan mennek, ne aggódj. Aztán meg van akinek a családja, barátai, anyanyelve, kultúrája, városa még mindig fontosabb, mint amennyire sz*r orbán alatt élni, és ezért maradunk, de ettől még ha szóba kerül panaszkodni fogunk, mert nincsenek rendben a dolgok.
2023. jan. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 Jeffrey Spender ***** válasza:
69%

És a választások mit tükröznek ?


És azt is észre veszitek-e, hogy a Nyugat is csak szavakban áll ki Ukrajnáért, de a valóságban nem teszik érte tűzbe a kezüket ?


Ha Nyugaton élnél, akkor a Bundestag-ot szidnád, hogy miért nem adományoznak 150 Leopárd 2-est Ukrajnának.

2023. jan. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
57%

A választásokat a tanulatlan, szegény, nyelveket nem beszélő falusiak döntik el. Aki ide kommentel az többségében nem ilyen, ezért láthatsz más arányokat itt.


Amúgy igen, minden bizonnyal időnként kritizálnám a kormányt nyugaton is, mert ez teljesen normális egy demokráciában. Ettől még a probléma szintje nem ugyanaz.

2023. jan. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

Hogy akartok vàlasztást nyerni, amikor lenézitek a potenciàlis szavazóbàzist ?


Miért van, hogy a magyar népet tudatlannak, butànak, szegénynek àllítjàtok be, de az ukrànok imàdatotok tàrgya pedig azok sem okosabbak és jómódúbbak.


És ahogy elnézem, többeknek, így neked nem sok fogalmad van az EU és a NATO funkciójáról, hogy minden jött-ment szegény és buta orszàgot felvennétek, elfogultsàggal, szabàlytalan mércével.

2023. jan. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
0%
Én nem vagyok politikus, így én nem akarok szavazást nyerni, így bevallhatom, hogy lenézem a putrividéket. Azt meg nem gondolom, hogy az elkövetkezendő 20 éven belül EU vagy NATO tag lenne Ukrajna, ettől még a háborút meg kell nyernie a Nyugatnak, ez a mi alapvető érdekünk is.
2023. jan. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

Mire fel ez a jól megmondó, lenéző stílus, amit gyakoroltok, hogy ide az értelmesek és ukrànpàrtiak bírnak, és mindenki aki nem ilyen, az elmaradott ?


És az ukràn haverjaitok milyen EUs és NATOs kritériumoknak felelnek meg ?

2023. jan. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

Én a ti liberàlis és butapesti fajtàdat nézem le. Ócska provokàtor vagy.



Ukrajna nem volt és nem is lett a nyugat része, egy keservesen egybentartott és tàkolt orszàg, és idegen kultúràjú és nyelvi.


Màr az Euromajdankor be kellett volna avatkozniuk az oroszoknak, vinni Harkovot, Luhanszkot, Donyecket, és Odesszàt, nem megàllni a Krímben és akkor sok problémàtól megmenekültünk volna.

2023. jan. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!