Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintettek mi zajlik itt...

Szerintettek mi zajlik itt mert most észak koera japánal és amerikával balhézék az atombombájukal pluszban koszvó és szerbia is egymásnak feszültek. Lehet ebbl komolyabb balhé?

Figyelt kérdés

2023. jan. 4. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
2023. jan. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amúgy ennyiböl para az egész hogy a háttérhatalom írányit mindent és mi átlag emberek tudnánk tenni csak hát kevesen vannak akik látják mind azt ami itt történik. Pont úgy mint egy háborunál hogy az emberek szembe fordulnának mind azokkal akik háborusdid meg új világrendet akarnak gyakorlatilag 1 vagy 2 nap alatt véget érne a nagy háboru és lehetne béke de ezzel az a baj hogy ehez kevesen vagyunk. Akik tudják mi zajlik engem ez nagyon elszomorit.
2023. jan. 4. 18:27
 3/4 anonim ***** válasza:

"mi átlag emberek tudnánk tenni csak hát kevesen vannak akik látják mind azt ami itt történik."


Akik látják sem tesznek lószart se. Én pl hiába próbáltam rábeszélni az embereket, hogy egy módon előzhető meg ez az egész...erre más meg azt hiszi, a két szép szemünk elég lesz ahhoz, hogy megállítsuk őket. Hihetetlen..

2023. jan. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3-as amugy igazad van mert ott van észak korea kevesen vannak akik tudják hogy ami ott zajlik és mondannak azok mind hazugság és átverés. És mégse tudonak mit csinálni mert tul sok az agymosott ember. Csoda ha azt mondom az emberiség megérett a pusztulásra mer hát tényleg tudják mi történik de nem érdekli őket és engem ez elszomorít.
2023. jan. 25. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!