Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy mondhatnam el nekik...

Hogy mondhatnam el nekik balhe nélkül?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, párom 35. Én albérletben lakok, párom csak hétvégente van itthon velem mert a távolabb dolgozik és szallason lakik mivel nem szerettük volna ha napi 6 órát kéne vezetnie. Szóval a lényeg az hogy nem jött meg a menstruációm. Mai nap folyamán csináltam 2 darab terhességi tesztet is, mindkettő pozitív lett. Szüleim nem bírják a páromat, elég sokat balheznak velünk ez miatt. A korkülönbség nagyon zavarja őket. Tartok attól hogy a balhekat csak tetoznem ezzel a terhességgel. Hogyan kozolhetnem velük ezt a számunkra öröm hírt? Hogyan tudnánk végre lezarni az állandó balhezasokat? Szeretném ha nem lenne balhe a leendő unokajuk miatt is...

2020. nov. 23. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
25%
Menj at a szuleidhez latogatoba es amikor eljossz, tedd ki az asztalra a terhessegi tesztet ...
2020. nov. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tak ***** válasza:
73%

Azzal kéne kezdened,hogy :úgy döntöttem...és elmondod mi a terved.

Kész tények vannak,nem lehetőségek,amikből majd ajánlgathatnak ezt-azt.

Ha meg nem akarják látni az unokát,nem gond,MEGÉRTED A DÖNTÉSÜKET.

2020. nov. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Felnőtt nö vagy és egy szülönek bàrmilyen nehéz is,de el kell fogadni azt az embert akit a gyerekük szeret .Legyél nyitott és mond el hogy mi a helyzet.Lehet eleinte haragudni fognak stb,de hidd el megfog làgyulni a szívük.
2020. nov. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!