Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Oroszpártiak, akik a háború...

Oroszpártiak, akik a háború előtt még röhögtetek a nyugati hírszerzésen, miszerint Oroszország támadni fog, nem érzitek félrevezettnek magatokat?

Figyelt kérdés

2023. jan. 10. 20:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
#10 igazából de volt pár ilyen felhívás. De csak akkor vették komolyan amikor a ruszkik bevonultak a donbasba
2023. jan. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
#11: Én nem így látom. Egyik sem volt ehhez a felhíváshoz fogható.
2023. jan. 10. 21:15
 13/14 anonim ***** válasza:
34%

Oroszország soha nem mondta, hogy lépjünk ki a NATO-ból.

A nyugati hírszerzések meg annyira hülyék, és melléfogtak szinte mindenben az elmúlt hónapokban, hogy kis rúgtak egy csomó vezetőt onnan. Ha engem kérdeztek volna, én megmondtam volna, hogy Putyin támadni fog ha nem veszik komolyan, és nem tárgyalnak vele érdemben.

2023. jan. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szeretnék ezek a férfiak ha Putyin hátulról jó keményen...

Ez pszichológia. Van egy bolond aki milliószor keményebbnek mutatja magát és erre a látszat erőre, bolond férfiasságra beindulnak. Egyszerűen ezt szeretnék, h jól s*ggbe legyenek durrantva egy nagyhatalmú kandúr által.

2023. jan. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!