Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az USA vs Oroszország kérésben...

Az USA vs Oroszország kérésben, miért alkalmaznak a legtöbben kettős mércét?

Figyelt kérdés
Ha valaki az Oroszok oldalán áll, akkor nem érdekli, hogy mit műveltek például Csecsenföldön. Ha valaki az USA pártján ál, akkor nem érdekli mi történt a közel keleten. Miért nem vetik meg a normális emberek mind a két felet?

2023. jan. 13. 14:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert az árnyalt gondolkodás tűnik el a világunkból, minden kiéleződik, vagy fekete vagy fehér van, A vagy B oldal, velünk vagy vagy ellenünk.


Ez a mentalitás harapózik el a fejlett világban, ezért a legtöbb kérdésre csak ilyen instant válaszok vannak, amelyek nem engednek mérlegelésre vagy árnyalásra lehetőséget.

2023. jan. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de már néhány éve nem léteznek olyan emberek, akik objektívek maradnak, és nem állnak be egyik táborba se. Most az van az egész világon, hogy az egyik tábor kitalálja, hogy ezt kell nyomatni 1000-rel, és akkor a másik tábor erre elkezdni az ellenkezőjét nyomatni. Vagy fordítva.
2023. jan. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szerintem ennek a problémának a feloldása sürgetőbb, mint a környezetvédelem. Ez a gondolkodásmód az atomháború melegágya...
2023. jan. 13. 14:53
 4/11 anonim ***** válasza:

Ilyen az ember.


A kisebbik gyerekem elcseni a nagyobbik játékát, ezért a nagyobbik leordítja. Erre legközelebb a nagy elcseni a kicsi játékát ("hát ő is megcsinálta"), mire a kicsi leordítja. A nagy erre felháborodik, hogy "mit ordítasz, hát te is elcsented a múltkor az enyémet". Erre a kicsi: "mit ordítok? hát te is leordítottál a múltkor!"


Akkor melyik gyerekemnél kettős a mérce? A lényeg nem ez, hanem hogy ki a f.szt érdekel: ne lopják el egymás cuccát, és legyen már végre kuss!


Ez az egész kettős mércézés amúgy propaganda: ne arról beszéljetek, hogy én most háborúzom, beszéljetek arról, hogy az ellenségem milyen képmutató, mert úgy ugat, hogy ő is csinálta. És senkinek nem tűnik fel a csavar, hogy ezzel azt is bevallottam, hogy tényleg rossz, amit csinálok. :D

2023. jan. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Elég megnézni, hogy a két világnézet következtében melyik ország hogyan fejlődött. Inkább élnék az Államokban, mint Oroszországban pont nem érdekelnek az esetleges "bűneik", ha egy ilyen általános jólétet teremtenek.
2023. jan. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5: Oroszországot az a tábor tette olyan szegénnyé, amilyen ma, ami most az Államokban tombol.
2023. jan. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#6

Ezt hogy érted?

2023. jan. 15. 10:19
 8/11 anonim ***** válasza:
#7: A szélsőbal.
2023. jan. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8

🤣🤣🤣🤣🤣

A történelemkönyv felsírt a polcon!

2023. jan. 15. 10:29
 10/11 anonim ***** válasza:

"A történelemkönyv felsírt a polcon!"


De még én is...


Oroszországot a saját korrupciója teszi tönkre újra, meg újra.

2023. jan. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!