Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Kirill pátriárka a világ...

Kirill pátriárka a világ végével fenyeget, ha Oroszország elveszené a háborút. Nem kellene hagyni azt a kis Ukrajnát az oroszoknak?

Figyelt kérdés

Úgyis csak egy kis jelentkételen ország. Ott van a nyugatnak a világ háromnegyede. Most ezért ne robbantsanak ki az amcsik már egy atomháborút

[link]



2023. jan. 20. 13:16
A kérdező szavazást indított:
igen
talán
nem
19 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Valaki ismeri, hol lehetne vele összefutni, nagyon szimpatikus amit itt mond, valaki ismeri?



[link]

2023. jan. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nocsak, gondolom Kirill pátriárka is valódi egyházi személy, nem pedig Putyin lelkének a mosdatója. Á dehogy....
2023. jan. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen szervilis disznó szavait biztosan érdemes hallgatni.
2023. jan. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Végüli én Berlinben biztonságban vagyok, igyis, úgyis, nekem oly' mindegy, hogy mondjuk Miskolcon is egy szép napon orosz katona fogja járni az utcákat... mosógépért. Ha nektek ennyi feles cuccotok van, amit a ruszkik elvihetnek, ki vagyok én, hogy ellentmondjak nektek.
2023. jan. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindig ezen logika alapján haladunk akkor ma egy kis ukrajna, holnap egy kis moldova, aztán egy kis magyarország, lengyelország és a többi. Határozott erőt kell mutatni.
2023. jan. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vagyok vele, hogy nem szeretnék olyan világban élni, ahol a ruszkik diktálnak. Elég volt az, amit a szocializmusban megtapasztaltam belőle.


És ha ez másképp nem megy, akkor inkább legyen atomháború és utána a fasza Mad Max világ.

2023. jan. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Színház az egész világ"

Az orosz ortodox egyház meg pláne. Gondolom a pátriárka is megkapta ezért a mondatért a megérdemelt jutalmat, ami rubelben mérhető.

2023. jan. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!