Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szóltok hozzá,hogy az...

Mit szóltok hozzá,hogy az usás és ejus multik és gazdáik rovarokkal akarnak etetni minket?Szerintem ez felháborító és meg kell akadályozni!

Figyelt kérdés

És akkor az egészségre gyakorolt hatásukról még nem is esett szó.


[link]



2023. jan. 22. 01:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
96%

Az eukaliptuszos rovarpor mézben állati finom és teli van fontos ásványi anyagokkal, mikroelemekkel, a szervezetre jótékony vegyületekkel és még vitaminokkal is.

Mellesleg szeretem a békacombot, de a pici rántott husi az messze nem olyan, mint a nyálkás zöld brekkencs, aztán a sonka esetén sem a disznószarban dagonyázó coca képe jelenik meg a szemünk előtt.

A gasztronómia rengeteg ízletes és tápláló ételt ismer, amelyek alapanyaga eleven mivoltában undorító, de ez semmit nem jelent.

Értem én, hogy európai ember nem szívesen enne mondjuk kutya, vagy macskahúst sem, de ettől függetlenül a Földön ez milliárdoknak a kedvence.

Ha elvonatkoztat az ember a beidegződött szokásoktól, mint például turistaként idegen országban, akkor meglepetten tapasztalhatja, hogy különös ételek kifejezetten remekek tudnak lenni, bár ez tényleg nem mindig sikerül, osztrigát például képtelen voltam enni, csak csigát, de bevallom azért sem rajongok.

Nem kell finnyásnak lenni, ahogy mondják, a puding próbája az evés, ha nem ízlik, passzold le a továbbiakban, de az is lehet, hogy a kedvenc kajád lesz a jövőben.

2023. jan. 23. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 anonim ***** válasza:
42%
Mondjuk vannak akiknek fóbiája van az ilyen rovaroktól, férgektől, így sztm az eu-nak nem kellene erőltetnie, vagy min ráírni, hogy mibe tettek kukacot.Lehet az emberi hús is finom, normális ember mégse enné meg, valaki ugyanígy van a férgekkel.
2023. jan. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 A kérdező kommentje:
39,rád!
2023. jan. 23. 18:07
 44/71 A kérdező kommentje:
40,akkor minek írkálsz ide??
2023. jan. 23. 18:08
 45/71 A kérdező kommentje:

41,és hogy passzolod le,ha minden bóti kajában ott lesz ez a mérgező xar?Hm?Elmondom,sehogy.

Bár igazuk lesz,rovarokat foktok enni és boldogok lesztek.Pff.

2023. jan. 23. 18:21
 46/71 A kérdező kommentje:
Szerintem itt a nagy többségnek fingja sincs,hogy mit akarnak tenni a kajával.De majd megtudják!
2023. jan. 23. 18:23
 47/71 anonim ***** válasza:
73%
Nincs annyi termőterület, hogy 8+ milliárd ember élelmezését meg lehessen oldani, már most tré a helyzet és az emberiség szaporodása exponenciális függvény meredekségével történik, ez a jövőre való készülés, amikor már kevés lesz elég a kaja.
2023. jan. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:
2%

"Nincs annyi termőterület"


Na, ja!


Tán ezért nem kéne aksigyárakkal meg egyéb hazaáruló beruházásokkal, mesterséges éghajlat-befolyásolással tönkretenni a maradék földeket, meg a gazdákat, akik termelnének rajta!!


Kicsit cinikusnak érzem az elit klímakatasztrófa ijesztgetését, meg emberszám csökkentő terveit, miközben ők szennyezik a legjobban a Földet és miattuk meg a profithajhász gazdagok miatt megy tönkre a világ !!


Nem az egyszerű paraszt itt a hunyó, úgyhogy a bogaraikat egyék meg azok, akik miatt nem jut a szegényeknek élelem!!!!!!

2023. jan. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 A kérdező kommentje:
Bőven van termőterület,csak tudatosan el van szennyezve és le van rohasztva.Az állatokat is tudatosan irtja a globalista elit,így okoz húshiányt.Ok: madárinfluenza,sertésinfluenza és más kitalált baromságok.Sajnos az emberek ezt beveszik vagy lexarják.A covidot is megette az emberiség.Most jöhet a rovaretetés is.Még azt sem tudod leellenőrizni,hogy 8 milliárdan vagyunk.Ez tény.Az emberek nagy része csak hisz valakinek/valamiben.Ezért lehet uralkodni az emberek nagy részén.Ha holnap bezárna az összes tesco,auchan,spar,lidl,aldi,cba,stb.,akkor az itt engem hülyézők mind éhenhalnának.Ez is tény.Lehet itt engem lehülyni,de azt etetnek meg veletek,amit csak akarnak ilyen hozzáállással.
2023. jan. 23. 23:40
 50/71 A kérdező kommentje:
48,hiába,a többség még kérni is fogja a bogárburgert,ekkora selejt lett az emberek nagy része.
2023. jan. 23. 23:42
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!