Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szóltok hozzá,hogy az...

Mit szóltok hozzá,hogy az usás és ejus multik és gazdáik rovarokkal akarnak etetni minket?Szerintem ez felháborító és meg kell akadályozni!

Figyelt kérdés

És akkor az egészségre gyakorolt hatásukról még nem is esett szó.


[link]



2023. jan. 22. 01:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:
51%

58, Igen, a szervezet természetes méreganyag-kiválasztását is összekeverték egy létező vírussal. A végén még azt is kitalálják, hogy az is ő művük hiszen ők az istenek vagy kik.


57, Ha csendben tudnál maradni, fel sem merülne hogy kérdezz.

2023. jan. 24. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 A kérdező kommentje:
60,látom,a gyíkemberezés megy csak.Ennyit érsz,troll.
2023. jan. 24. 20:21
 63/71 A kérdező kommentje:
60,a további trollkodásodat meg tartsd meg magadnak,mert nem vagyok rád kíváncsi!
2023. jan. 24. 20:26
 64/71 anonim válasza:
59%
Ne aggódj kérdező, ha ezeknek azt mondanák holnaptól, hogy a szar egészséges, azt is két pofával tömnék magukba. Ha azt mondanák, egyék meg a szomszédjuk komposztált hulláját, megennék eu ajánlásra, elvégre nekik européer gondolkodásuk van, ha az eu valami kékre azt mondja, hogy zöld, akkor úgyis van! Számomra az a megdöbbentő, hogy a 3 nappal ezelőtti EU bizottsági bejelentés csak ennyi ember ingerküszöbét éri el. Zabálják akkor a csúszómászó férgeket ezek a fenntarthatóság jegyében. Komolyan, mint valami elcseszett párhuzamos univerzum... Nem tudom, ki látta Soylent Green című filmet, de lehet, hogy pár éven belül az is aktuális lesz majd.
2023. jan. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 A kérdező kommentje:

Nekem erről a sok birkáról a They Live c. film jut eszembe.Kellene már az a k.r.a napszemüveg mindenkinek.


[link]

2023. jan. 27. 23:50
 66/71 anonim ***** válasza:
Csúcsragadozóként az egyik feladatunk lenne az invazív rovarfajok visszaszorítása.
2023. máj. 3. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim ***** válasza:
Ki kell lépni az EU ból!!!
2023. máj. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:
67-es: be sem kellett volna lépni..
2023. máj. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:
68.Ez igaz, de akkor meg az EU nem volt így elfajzva...
2023. máj. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 anonim ***** válasza:

69: legfeljebb csak nem volt ennyire látható..


Ez eus pályázati pénzek lenyúlóin kívül szerintem senki sem járt jól vele és az átlagember sem nyitott cukrászdát Bécsben, hanem a nyugat csicskása lett, hazánk meg a szemétlerakó helye és egy szűk kör meg meggazdagodott mások kisemmizése árán..

2023. máj. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!