Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Majdnem 1 éve, hogy az oroszok...

Majdnem 1 éve, hogy az oroszok megtámadták Ukrajnát. Gondoltad volna akkor, hogy 1 év elteltével sem fog bírni Putyin az ukránokkal? Szerintem erre szinte senki sem fogadott volna.

Figyelt kérdés
Azok között voltam én is, akik kijelentették, hogy max 1 hét és vége lesz Ukrajnának. Szerencsére tévedtem.
2023. jan. 23. 11:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Honnan tudod hogy ők nem számoltak ezzel a befagyott fronthelyzettel?

Ezt a jelenlegi fronthelyzetet már az invázió másod-harmadnapján pedzegettük itt az egyik kérdés alatt, mert az kb rögtön látszódott hogy a villámháborút elfelejtheti Putler és a vezérkar:

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__..

2023. jan. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
11%
Egyetlen pillanatig sem kételkedtem abban, hogy Putyin nem nyerhet, bár úgy tippeltem, hogy az ukránok hamarabb kip'csázzák az oroszokat.
2023. jan. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
35%

De naivak az itteni kommentelők.

Amikor Zelenszkij szólja el magát, hogy a nyugati tankok nem változtatnak semmin csak motivilásra jók, akkor nagyon is elérte Putyin, hogy lassan felmorzsolta az ukrán morált és hadsereget.

Elfogytak a tankok, lassan kifogynak a légvédelmi raktétáik is és totális támadásba lendülnek az oroszok.

Zelenszkij meg harcol az utolsó katonáig valami ideológiáért vagy a hatalmáért de cseppet sem érdekli a hazája vagy a saját népe.

Orosz tükör-diktatúra.

2023. jan. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
46%

A kérdés értelmetlen. Azt nem vetted észre hogy Oroszország nemcsak Ukrajna ellen harcol, hanem a tömérdek mennyiségű nyugati fegyverek ellen?!

Egy éve még nem volt szó arról, hogy az egész nyugat az oroszok ellen fordul! Ezek nélkül a csetepatét 2hónap alatt le lehetett volna zárni, lényegesen kisebb anyagi és humán veszteséggel, mindenki jobban járt volna!

2023. jan. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
39%

#14 „...Egy éve még nem volt szó arról, hogy az egész nyugat az oroszok ellen fordul!”


Á, egy kicsit sem, csak éppen már hetekkel az invázió előtt balhéztak a ruszkik a Javelin szállítmányok miatt, az amcsik és az angolok pedig figyelmeztettek hogy "nem fognak félrenézni" ha megindulnak a ruszkik.

De ha ennyire nem követted a híreket egy éve, akkor legalább most ráguglizhattál volna mielőtt hozzászólsz...

2023. jan. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#15 Sötét vagy mint egy vödör feketeszén...
2023. jan. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!