Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Most akkor Ukrajna megnyerheti...

Feketeruhasember kérdése:

Most akkor Ukrajna megnyerheti a háborút? Deffenzívából offenzíva is lehet akár?

Figyelt kérdés

Csak az első 2 hónapban követtem az eseményeket azóta nem foglalkoztam a témával és már nem tudom melyik hír szenzáció hajhász és melyik valós és nincsenek óráim hogy kibogozzam mik történtek ideáig.


Valaki pár szóval nagyjából le tudná írni hogy most mi van és mi várható reálisan? Utána elég lesz fél év múlva megint megkérdeznem mire történik végre valami.


2023. jan. 27. 16:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
A következő fél év érdekes lesz, mindkét fél offenzívára készül.
2023. jan. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
15%

Állitólag felnőtt ember vagy. (bár én kétlem). Az elmúlt évet fészbuk gügyögéssel töltötted. Szerintem.

A szomszédunkban háború zajlik.

Ez az egész elrepült a buta fejed mellett.

Most pedig ahelyett, hogy előszednéd a szgmunkásképzőben tanult kevés humanizmust, olvasási kéészséget, és azt a nulla szorgalmadat, amivel erre a világra pottyantál, itt egy rakás büdös náci szardarab közt akarsz tájékozódni az ukrán honvédő háborúról?

2023. jan. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Bármi lehet, senki nem tud semmit, mert Putyin nem köti az orrunkra. Reális egy elhúzódó háború lehet. Ukrajna annyi fegyvert kap, amivel tudja tartani az oroszokat, és ez is a cél. A Leopárd tankok tavasszal érkeznek, az amerikai tankok is legkorábban ősszel, tehát a cél az oroszok tartása. A héten kérdezték meg a német elnököt, hogy akarják-e, hogy nyerjen Ukrajna. Scholz nem azt válaszolta, hogy igen, hanem kitérően annyit mondott, hogy nem engedhetjük meg azt, hogy Oroszország elérje a célját Ukrajnában.
2023. jan. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%

Nem nyerheti meg. Ez egyáltalán hogy merülhet fel benned kérdésként?

Oroszország birtokolja a Föld legnagyobb tűzerejét és második legerősebb hadseregét. Mért gondolod, hogy Ukrajnának bármi esélye lenne vele szemben? Itt a történet egyetlen dologról szól, sok nép sok vezetője nem vállalta a minihitler szerepet, hogy elkezdje a saját országa lakosságát mészárolni. Most végre találtak egy pancsert, akit a háború után valószínűleg ki fognak végezni, de a túlnépesedés valóságos számokkal csökkent.

2023. jan. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Egyenlőre az uk. kujtorogják a fegyvert ,emberük nincs.

Azok akik ki jelentették ,hogy nem küldenek emberi élet kioltására alkalmas fegyvert ,azok tankokat ,vadászgépeket 'ajándékoznak'.

Egyszerűen haladunk a VH. felé.!

2023. jan. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

"Állitólag felnőtt ember vagy. (bár én kétlem). Az elmúlt évet fészbuk gügyögéssel töltötted. Szerintem.


A szomszédunkban háború zajlik.


Ez az egész elrepült a buta fejed mellett.


Most pedig ahelyett, hogy előszednéd a szgmunkásképzőben tanult kevés humanizmust, olvasási kéészséget, és azt a nulla szorgalmadat, amivel erre a világra pottyantál, itt egy rakás büdös náci szardarab közt akarsz tájékozódni az ukrán honvédő háborúról?"


Igen!

2023. jan. 27. 18:25
 7/13 anonim ***** válasza:

Kérdező.

Miért uziskodsz még mindig.

Már többször megválaszolták amire kíváncsi voltál.

2023. jan. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

"Kérdező.


Miért uziskodsz még mindig.


Már többször megválaszolták amire kíváncsi voltál."



Miről beszélsz? Én arra válaszolok amit itt kérdeznek tőlem. Most épp neked válaszolok. Így illik nem?

2023. jan. 27. 18:42
 9/13 anonim ***** válasza:

Te raktad ki a kérdést.

/Cira./

2023. jan. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kérdésed, Ukrajna megnyerheti e a háborút. Nem ennek esélye nincs. A háború nem is erről szól. Mindenki tudja, hogy Ukrajnának esélye nincs nem hogy nyerni, még fennmaradni sem. A háború arról szól, mennyivel sikerül csökkenteni az ukránok számát. És ez egyelőre úgy néz ki zérusig is lehetséges. Tehát a háborún mindenki nyerni fog.
2023. jan. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!