Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha igaza van doktor minisztere...

Ha igaza van doktor miniszterelnök úrnak, és Ukrajna a senkiföldje, akkor a kárpátaljaiak is senkik?

Figyelt kérdés

2023. jan. 29. 07:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
75%
Orbán viktor elmebeteg, a végén tényleg eléri hogy az ukránok majd robbantsanak nálunk meg elkezdjék írtani az ottani magyarokat.
2023. jan. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 progizo ***** válasza:
0%

#10.: "Mi köze a visszacsatolásnak a kérdéshez?"


Csak annyi, hogy ha valóban a senkiföldje, akkor nincsen tulajdonosa, birtoklója, következésképp nyugodtan visszacsatolhatjuk belőle Kárpátaljánkat.

Mégse maradjon terület gazda nélkül, nem?

2023. jan. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ukrajnát már úgyis megvette a Blackrock mostmár az ő tulajdona, nem pedig a senki földje. A volt KKelet-Ukrajna mostmár Orosz konföderáció része és pont.
2023. jan. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
12es, nem ez volt az kérdés. A kérdés az, hogy a kárpátaljai magyarok is senkik-e.
2023. jan. 29. 10:53
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem értetted meg, mit jelent a senki földje. Ez egyfajta geopolitikai besorolás volt, mert az a terület most nem tartozik tisztán sem a nyugati tömbhöz, sem Moszkva érdekszférájához, ezen megy a harc.
2023. jan. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy én nem értem, de úgy látszik, hogy azt is nehéz értelmezni, hogy mit jelent a kérdés.
2023. jan. 29. 11:27
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
A kérdés épp ezért hülyeség, nem azt mondta, hogy az ott élők senkik.
2023. jan. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Orbán szerintem a senki földjét teljesen jogosan használta. Az egész országban káosz van (nincs víz, áram, stb.), a keleti országrész pedig szét van bombázva, mindenhol hullák. Erre szerintem teljesen jó kifejezés a senki földje. Még egy kis szánalom, sajnálat is van ebben a kifejezésben. A kérdésre a válasz nem, a kárpátaljai magyarok teljes értékű emberek, a kérdező szövegértésből párszor megbukhatott. Csupán arról van szó, hogy a kárpátaljai magyarok jelenleg egy olyan országban élnek, ahol káosz van. Kívánom neki, hogy ez ne tartson már sokáig, vagy legyenek Magyarország része, vagy sűnjön meg a káosz Ukrjnában.
2023. jan. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Orbán az utóbbi időben (is) annyi baromságot hord össze, hogy már vállalhatatlan a magyarok legnagyobb többségének!

Ukrajna 1991-óta szabad, független köztársaság!

Oroszország, az Egyesült Államok és Nagy-Britannia az 1994-es ún. budapesti memorandumban garantálta az ország függetlenségét és területi integritását!

Súlyos elmebaj, politikai hazardírozás ezek után a senki földjének nevezni!

Orbán ezzel a baromsággal önmagát minősítette!

2023. jan. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!