Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha Trump lenne az elnök,...

Ha Trump lenne az elnök, valóban nem támadta volna meg Oroszország Ukrajnát?

Figyelt kérdés

Nem tudjuk pontosan, mi kett volna ha...

De a kérdésem mégis az lenne: Trump visszatartotta volna Putyint? Napokban láttam egy videót, ahol Trump azt mondja, hogy ő volt az egyetlen elnök a 21. században, akinek elnöksége alatt Oroszország nem támadott meg senkit. Ha Trump megnyeri az elnökválasztást, valóban leállíthatja Putyint?


2023. jan. 29. 20:38
1 2 3
 21/22 kretens ***** válasza:
Én abban biztos vagyok hogy ha Oroszországot sarokba szoritják akkor mindenkit magukkal rántanak.Ne felejtse el senki hogy az a több mint hatezer nukleári töltetü rakéta ami az oroszoknak van damoklész kardjaként lebeg az emberiség felett.Soha nem fog idegen hadsereg állomásozni sem Moszkvában sem Wasingtonban sem Pekingben hanem lesz helyette teljes pusztulás.Eggyel több halott bolygó fog keringeni naprendszerünkben.
2023. jan. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
0%
Tökmimdegy ki milyen Trump-fóbiás. Az, hogy a világtörténelemben most vagyunk legközelebb a 3. világháborúhoz és egy nukleáris holokauszthoz az Bidenhez kötődik nem Trumphoz.
2023. jan. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!