Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért ilyenek a menekült...

Miért ilyenek a menekült ukrán nők?

Figyelt kérdés
Láttom Facebookon sok ukrán menekült gyerektelen nő osztja, hogy folytatni kell a háborút. Éljen Ukrajna közben meg nyugaton hazájuktól több ezer kmre élnek, buliznak, szórakoznak. A hazájukban maradt férfiaktól várják halljanak meg a háborúban.

2023. febr. 2. 16:33
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
77%

"Arról van szó, hogy az ukrán menekültek boldogok, hogy végre elmenekülhettek..."


Igen, legalább megszabadultak az ukrán maffiától.

2023. febr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
76%
Ja, az ukrán maffiától, meg az egyébként is sanyarú sorsuk elől végre egy rendes életbe juthatnak.
2023. febr. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Szólásszabadság van, ha ettől jobban érzik magukat hogy így tesznek, joguk van hozzá.
2023. febr. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Véletlenül rossz helyre írtam az előbb, de ide szántam:

Láttál te már beregszászi cigányt?

Elárulom neked, az télen is mezítláb jár, majd hanyatt estem, amikor megláttam és az átlag ukrán csak egy fokkal élt otthon ennél jobban.

Most akkor megkapta az első ezer Euró segélyét, a büdös életben nem volt annyi pénze az egész családjának összesen, pedig vannak páran.


Szerintem korbáccsal sem tudnád hazahajtani többé, se a romát, se az ukránt, de nem a háború miatt...

2023. febr. 3. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Mert az ukrán csajok mindíg mindenben győzni akarnak. Van egy unokanővérem onnan azért tudom.
2023. aug. 7. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!