Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért olyan jó buli a Nyugatna...

Miért olyan jó buli a Nyugatnak és a balosoknak az ukrajnai háború?

Figyelt kérdés
A háború rossz dolog! Mintha ezt nem tudnák. Sokan meghalnak, meg ilyenek. Eddig 3-400 ezer fiatal halhatott meg, sok ezer civil, 10 millió ember vált földönfutóvá, a teljes európai gazdaság romokban, 100 ezrek, talán milliók halnak majd meg évente a gazdasági válság miatt. Miért nem jobb a béke, miért nem éri meg odaadni az oroszoknak egy aprócska területet Ukrajnából, amely 30 éve létezik, teljesen kezdetleges ország (területeinek többségét másoktól szerezte meg)?

2023. febr. 3. 19:28
1 2
 11/19 Dzsonszi ***** válasza:
47%

"Békés ukránokat fenyegettek meg"

A békés ukránokban azok is benne vannak, akik akkortájt rágyújtottak egy épületet 38 orosz civilre?

2023. febr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

12

Dehogy gyújtották.

2023. febr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

12.

Ha nekem a hazámban betíltják az anyanyelvem...katonailag meg van szállva az országom, folyamatosan alsóbbrendű csicskának néznek..én is rágyujtanám ezen rendszer támogatóira a házat és mident megtennék hogy takarodjanak ki az országomból az ilyen fergek vagy pusztuljanak el.

2023. febr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
75%

"Ha nekem a hazámban betíltják az anyanyelvem...katonailag meg van szállva az országom, folyamatosan alsóbbrendű csicskának néznek..én is rágyujtanám ezen rendszer támogatóira a házat és mident megtennék hogy takarodjanak ki az országomból az ilyen fergek vagy pusztuljanak el."


A terrorista gondolataidat lehet célszerűbb lenne megtartanod magadnak, emiatt akár az állásodat is elveszítheted.

2023. febr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
15 Tehát a hazafi=terrorista a logikád szerint? Köp
2023. febr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

"Ezt pedig akár Világhaború árán is de meg kell akadályozni, hogy ezek a primitív előemberek Magyar földre tegyék a lábukat."


Csak egy elmebeteg akar világháborút. Abból meg úgy tűnik sok van.


sose fogom megérteni az ilyen világháborúra vágyókat. de szerintem azt se tudja mi az.

2023. febr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Ha nekem a hazámban betíltják az anyanyelvem..."


Mint ahogy a magyart pl. a nyelvtörvénnyel?

2023. febr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
56%

"Miért nem jobb a béke, miért nem éri meg odaadni az oroszoknak egy aprócska területet Ukrajnából"


Az aprócska terület az konkrétan nagyobb mint Magyarország, te kutya.

2023. febr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
27%

Mit várunk ilyen válaszok alapján, ahol a kutyák számára az agresszor, másik szuverén országot megtámadó Oroszország az "áldozat" a megtámadott ország pedig az "agresszor"?


"2014-ben kezdődött a háború"


Nem úgy volt kutya, hogy nem háború van, csak különleges hadművelet, mert a gazdátok azt mondta? :D

2023. febr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!