Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nyugaton az átlag emberek...

Nyugaton az átlag emberek mennyit éreznek a válságból?

Figyelt kérdés
Itt nagyon megy a propaganda, hogy ugyanazt, mint Magyarországon, de valahogy ezt nehezen tudom elképzelni. Aki ott él, ő mit tapasztal?

2023. febr. 4. 08:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

7es.

Lakbér/alberlet nélkül ertettem.

Fűtés, áram, víz, kábeltéve, közösköltseg.


Albit magyar fizuból fizetni és még enni is a hónapban...alapból nem ertem hogyan lehet? Egyedülálló embernek.


A lakbérről meg mesélt par ismerősöm.

40ről havi 75 lett, a gáz számla meg havi 20ról havi 100 lenne ha fűtenének.

Klímàt szertetett fel mindenki a gázt csak főzésre használják.


Nah de a lényeg, nem a rezsi sok, hanem a magyar fizetések vannak a béka se gge alatt európahoz képest.

2023. febr. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

#11¡


Ja értem köszi!

Felmentem a fővárosba albiba, több mint egy milla volt a számlámom.

Ennek a fele el is ment azonnal kaucióra meg bevásárlásra, egy év múlva el is ment a kedvem amikor a 30 nm-es garzon lakbére felment 120-ról 140-re.

És erre rájött a rezsi havi 20, plusz telefon, garázs.

Egyedül sokan kiégnek a fővárosban. Szinte kivitelezhetetlen hacsak nem vállalkozó vagy mérnök valaki.

2023. febr. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Tessék itt egy video.

Leszarják a drágulást, a német zöldek is a saját pártjuk ellen tüntetnek amiért pacifistából átmentek donkihótéba, és a németek inkább csak a háborútól félnek.

2023. febr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja a link:


[link]

2023. febr. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!