Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen hosszútávú kilátásai...

Milyen hosszútávú kilátásai vannak az ukránoknak?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy:

-milyen lesz a viszonyuk az EU-val, USA-val, Oroszországgal?

-hogyan fog náluk az életszínvonal alakulni?

-mikor válthatnak EU/NATO taggá?



2023. febr. 6. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Az, hogy ismét Moszkva érdekszférájába fognak tartozni. Nem lesz itt semmiféle EU meg NATO tagság, ez csak porhintés. Európa legszegényebb országa lesz.
2023. febr. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szántóvető ***** válasza:
48%

semmilyen.

-első kettőt masszívan elutasítják,az orosz föderációba beolvadnak.

-az életszínvonal romlani fog ami a nácitlanítás következménye.

-a kérelmüket vissza fogják vonni.

2023. febr. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Lassan már Ukrajna sem lesz. Fölösleges ilyenen gondolkodni.
2023. febr. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem valami jó.
2023. febr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Minden ilyen háborús kérdésnél oroszbarátnak/hülyének vagyok nézve, hogy nem értem miért éri ez meg az ukránoknak. De amikor meg le lehetne írni, hogy mégis miért harcolnak akkor meg nem jön senki osztani az észt, hogy most minek az alapjait rakják le amiért megéri neki, hogy elmenekül a lakosságuk negyede, meg meghal egy csomó katona.
2023. febr. 6. 20:50
 6/7 anonim válasza:
82%

mostmár Putyin sem fog megállni a 4 kelet-ukrajnai megyénél, a nyugati fegyverek jönnek, de az emberek el fognak fogyni. Szerintem kisebb lesz Ukrajna legalább 4 megyével+ megint orosz bábkormány. A NATO és EU tagságot most sem képesek teljesíteni tehát nem veszik fel őket. És a tetejébe a sok háborús kölcsönt amit kaptak, annak a nagy részét vissza kell majd fizetni, ennek 2 opciója van: vagy 50-100 évig fizetik az X összeget vagy pedig az USA... felvásárolja Ukrajnát (bányák, gabonaföldek, iparlétesítmények..)

Szerintem ez a legvalószínűbb forgatókönyv, Európa legszegényebb országa lesz.

Nem túl rózsás hogy őszinte legyek.

2023. febr. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetlen megoldás Ukrajna felosztása. Úgy mint a 2.VH után Európában a vasfüggönnyel. Kérdés már csak az, hogy mikor és milyen arányban.
2023. febr. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!