Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek kik robbantották...

Szerintetek kik robbantották fel az északi-áramlat gázvezetéket?

Figyelt kérdés
2023. febr. 9. 14:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
8%

ma 16:01

Mégis az ilyen jogtalan nem szállítást ki és hogyan hajtotta volna be rajtuk? Ha így van akkor pl. az Ukrajnán keresztüljövő vezetéket miért nem robbantották szintén fel? Mert gondolom azon keresztül is kéne / tudnák szállítani a szerződésekben szereplő gázt.


Értem én, hogy elfogult vagy de úgy hülyeség amit mondasz, ahogy van. Számtalan indokot találtak arra, hogy miért ne szállítsanak és a legkevésbé se érdekelte őket, hogy ezek mennyire állják meg a helyüket.

2023. febr. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Soros volt az.
2023. febr. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Őszintén nem tudom. Mindkettőt meg tudnám indokolni, meg még vagy három másikat is. Ha választanom kell, az USA-t egy picit logikusabbnak gondolom, de az időzítés miatt meg picit az oroszok felé húzok.


De simán el tudom képzelni az UK-t is, Franciaországot is.

2023. febr. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 hypno ***** válasza:
36%

#11


Nem én vagyok az egyetlen aki úgy gondolja, hogy az oroszok a saját területükön beküldtek egy-egy csőgörényt a négy vezetékbe robbanóanyaggal megrakva, és a megfelelő időpontban távirányítással robbantottak.

https://www.youtube.com/watch?v=MiA8zH71ROQ

Még az orbánista főhírharang is lehozta dolgot.

[link]

2023. febr. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Chuck Norris volt.
2023. febr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a földönkívüliek voltak.
2023. febr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
29%
Az Usa volt a felbújtó, persze némi angol és skandináv Matuska Szilveszterek is voltak a dologban!
2023. febr. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
71%

#14 kis friss olvasnivaló, hogy mit tud erről egy amerikai oknyomozó riporter :)


[link]

2023. febr. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
A svédek. Egyik hadihajójuk ott volt a robbantás előtti napon. A robbanás után meg gyorsan lezárták az egész területet hogy majd ők kivizsgálják (nemzetközi vizen!). Azóta meg árulják a drága áramot németeknek.
2023. febr. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Létezik egy elmélet, hogy egy titkos időutazó terror szervezet követte el, akik a történelem fontos eseményeit akarják így manipulálni pl. a Titanic-ot is ők süllyesztették el bizonyos források szerint.
2023. febr. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!