Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Zelenszkij miért nem hajlandó...

Zelenszkij miért nem hajlandó még annyira sem megtisztelni az európai vezetőket, hogy rendesen felöltözik?

Figyelt kérdés
Tőlük kér segítséget, de odamegy egy koszos munkásruhában az európai parlamentbe. Ez óriási tiszteletlenség. Ott nincs Dress-code, vagy ha Orbán holnap alsógatyában jelenne meg, az sem lenne gond?

2023. febr. 9. 17:31
1 2
 11/16 Alex Fly ***** válasza:
44%

Rendesen felöltözött. Amit viselt, az katonai öltözet -és mint közt. elnök, ő az ukrán hadsereg főparancsnoka; tehát háborúban a katonai öltözet teljesen normális viselet a számára. Majd ha az országa felszabadul és véget ér a háború, akkor ő is átöltözik civilbe.

Mellesleg szerintem az Orbán által előszeretettel viselt pattanásig feszülő zakó és trottyos nadrág sokkal nagyobb gáz...

2023. febr. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
36%
Az öltönyét Kijevben hagyta, amikor a háború kezdetekor elmenekült onnan.
2023. febr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
50%
Ezen én is meghökkentem. Szerintem ez amúgy valami marketing féle, a kis csóró ágrólszakadt jaj segítsetek figurát akarja hozni. Nem tudom elhinni, hogy ennyire ostoba vagy igénytelen.
2023. febr. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
49%

Először a ruhásszekrényét érte rakétatalálat.


Mártírkodáshoz jó szett egyébként.

2023. febr. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
75%

Ez egy jó kérdés. :D

Soha nem láttam még öltönyben.

Oké, hogy háborúban áll, de hogy egy rendes ruhája se legyen neki, ez már ciki. Saját magát járatja le.

2023. febr. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
66%

"Az ukrán elnöknek van elég baja, az oroszok lövik az ukránokat....."


Tényleg ez a legnagyobb baja szegény Zeliboynak, meg az, hogy le kellett vágni a munkácsi turult, magyar feliratokat leszedni, iskolaigazgatót kirúgni, egyebek.

2023. febr. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!