Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mikor fordult át a magyarok...

Mikor fordult át a magyarok véleménye Ukrajnáról?

Figyelt kérdés

Emlékszem tavaly, amikor kitört a háború, egymást szidták az emberek, hogy "neked orosz levelezőpartnered van? Te hazaáruló", vagy "soha többet nem szólalok meg oroszul", vagy "fogadj be te is egy ukrán menekült családot, adj nekik szállást, ételt stb"


Nyárig követtem aktívan a helyzetet, azóta se időm, se energiám erre.

Most viszont állandóan hallom és látom, hogy "rohadt Ukrajna", meg " B...i Zelenszkij!", "atomot nekik!" Stb stb.


Mi történt, hogy a magyarok ekkora pálfordulást csináltak? Nagyon lemaradtam valamiről.


2023. febr. 10. 10:29
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
13%
Mert a kormánypárti média a Kreml utasítására átnevelte magyar társadalmat. Ma Magyarország Kis-Oroszország és Ukrajna Kis-Amerika. Ha ma lenne egy népszavazás arról, hogy Magyarország csatlakozzon az Orosz Föderációhoz, 60 százalék minimum arra szavazna, hogy igen.
2023. febr. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Én kezdettől utáltam az ukránokat, pedig nem vagyok fideszes.
2023. febr. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
33%
Nekem akkor amikor elkezdtem több forrásból tájékozódni.
2023. febr. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Konkrétan mi változtatta meg a véleményetek arról, hogy "most akkor ki a rossz"?

Mi volt az a pont, vagy mi volt az az érv, vagy propagandahatás, ami miatt áttértetek az eddigietektől teljesen más véleményre?

2023. febr. 10. 16:01
 15/27 anonim ***** válasza:
48%
15:51 vagyok. Nálam az volt fordulópont amikor nyugati jelentésekben (pl amnesty international) is olyan dolgok jelentek meg amit orosz "propagandisták" által megkérdezett kelet Ukrajnában élők említenek.
2023. febr. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
14%

#15

Mindig is Kremlpárti voltál, nem kell kamuzni.

2023. febr. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
39%
16:47 - nem kamu. :) De megértelek, nehéz elfogadni az igazságot úgy, hogy ki van adva 24/7-ben a feltétel nélküli ukránfsszopás. ;)
2023. febr. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
14%

#17

Tipikus Kremlpárti szóhasználat, sablonszerűen elmondott kis mondóka. Nem tudsz átverni, Kiscsillag! 🙂

2023. febr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
49%
17:45 - Nem akarlak én átverni, átvert már téged a nyugati függetlenobjektív média. :D Nézd, az van, hogy ami az ukránokra nézve negatív, az oroszokra nézve pozitív, na olyat nem lehet mert akkor egyből oroszpárti vagy, meg propagandát tolsz stb... Nem ez van? De ez van. Az igazság meg az, hogy ez a sztori közel sem olyan fekete-fehér mint ahogyan azt az "objektív" média tálalja.
2023. febr. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
15%

#19: Szerintem pedig nagyon is egyértelmű, egyszerűen nem tudok olyan indokot találni, amivel egy háború indokolttá válik.

Ha Oroszországnak vélt vagy valós sérelmei boltak Ukrajnával szemben, akkor zárta volna le a határokat, fogadta volna be az ottani oroszokat, szankcionálta volna Ukrajnát, vagy bármi más eszközzel küzdhetett volna, de ehelyett a legrosszabb utat választotta.

És még mielőtt megkérdeznéd, hogy hol voltam akkor, amikor Amerika támadott más országokat, elmondanám, hogy azt is elítéltem.

2023. febr. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!