Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Vannak itt olyanok akik...

Vannak itt olyanok akik korábban nyugatpártiak voltak, de most inkább az oroszok oldalán állnak? Ha igen, miért változott meg a véleményetek?

Figyelt kérdés
2023. febr. 17. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

Kik is szálltak meg, tartottak kommunizmus alatt, és vertek le egy forradalmat Magyarországon?

Vannak fenntartásaim pár nyugati országgal kapcsolatban, de ha választanom kell, akkor szerintem érthető hogy miért a nyugatot választanám.

2023. febr. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem a nyugati képmutatástól és kettős mércétől már krvára felfordul a gyomrom. :( Ez van sajnos.
2023. febr. 17. 22:34
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
2. Nekem is, de azért az oroszokat akkor sem. Nem engedi a nemzeti öntudatom, hogy velük haverkodjak. Gyűlölöm őket, majdnem mint a románokat.
2023. febr. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

Nekem meg pont fordítva volt. Oroszbarát voltam sokáig. Szeretem a kultúrájukat ételeiket szép nőik vannak. De amit most csinálnak a gyomorforgató. Csak aljas területszerzésért beáldozzák a politikai és gazdasági jövőjüket ráadásul egy testvérnépet próbálnak kinyírni.

Legalja amit Putyin csinál. Ismerőseim fideszesek utálták a ruszkikat még 2010 előtt majd Orbán elkezdte azt a szörnyűséget Putyinnal. Én nem hittem nekik hogy egy diktatúra Oroszország. De most kanosszát járok.

2023. febr. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
"aljas területszerzés" - erre van valami bizonyíték, vagy csak a szubjektív véleményed?
2023. febr. 17. 22:44
 6/10 anonim ***** válasza:
42%

Én is eleinte még Nyugatpárti voltam, de most már inkább oroszbarát vagyok.


A Nyugatnak alapvetően Amerika a zászlóshajója, ami bárhogy is szépítjük, a nap végén nem más, mint az önzés, a pénz, és a butaság országa. Az oroszok, főleg a kommunista Szovjetunió alatt ennél sokkal fejlettebb értékeket is fel tudtak mutatni, úgy mint a tudomány, az állami egészségügy, és a nyugodt, normális élet szeretete, amiben az emberek nem egymással versengő lovak, hanem egymást segítő társak.

2023. febr. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%

#6


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__121..


Ide is ezt szúrtad be.. Nálad ez sablonszöveg?

2023. febr. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Én a kétezres években még erősen nyugatimádó voltam, aztán ahogy elkezdett megjönni az eszem elgondolkodtam. Kinek köszönhetünk két világhábit? Kinek köszönhetjük Trianont? Kinek köszönhetjük az Eut? A nyugat undorító.
2023. febr. 18. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8

Trianon épp úgy a mi sarunk is volt. Az EU-t meg nem muszáj minden alkalommal fikázni.

A világháborúkban pedig mi is benne voltunk.

2023. febr. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Idõpont : 00:53

Hiába a mínuszozás, attól nem nektek lesz igazatok, am ez nem a Facebook dislike gombja..

2023. febr. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!